Відгук KIA Sportage 2017 1.7 turbo дизель автоматична

Смела

22.06.2019

Рік, пробіг: 2017, 27.000 км
Компл.: Комфорт

Автомобіль купив спонтанно. До Спортеджа була Шкода Октавія А5, дізель 2008 року б/у. Але на Шкоді вже був пробіг під 300 тищ і вирішив одного дня поміняти автомобіль. І поміняв на КІА Спортедж. Брав в розсрочку. За період що він у мене в експлуатації скажу наступне: поломок не було, дізель в мороз заводиться без проблем і в -20, клімат в мороз гріє салон бистро, що не скажеш про дізельну Октавію. Місця в салоні достатньо, за кермом мені як водію комфортно - все управління автомобілем під руками. Зимою з переднім приводом та автоматом по не розчищеному снігу їздить "не фонтан", Октавія виїзжає краще. Розхід по трасі з Черкас до Одеси та Херсона з включеним кондиціонером і трьома пасажирами 6.0л.

Пройшов ТО-2, обійшлось - 5500грн, наче й дорогувато.

- ціна;
- надійність;
- ліквідність;
- розхід палива;
- підігрів руля і всих сидінь.

- бісить автоматичний старт-стоп, який не можна відключити;
- двері не перекривають пороги, які бувають грязними.

Порада покупцеві: Автомобіль не поганий за ці гроші. але вибір завжди за покупцем.

Обговорити відгук про KIA Sportage 2017

Shep

на концерн Ваг фен начали ставить с 2011г , поэтому она плохо грела салон. на спорте он есть поэтому нет проблем

Alex G_kh

Как вопрос с замершей водой в интеркулуре?

Alex G_kh, Я даже не знаю что такое интеркулер. Если бы были проблемы - написал бы.

Вячеслав
15.03.2017

Пишу в первый раз поэтому прошу извинить за ошибки. Когда пришло время поменять наш автомобиль, пересмотрел в живую много и остановился на киа, жена хотела кроссовер и я был не против, устроила цена, читати відгук

08.04.2017

С машиной уже 3 недели и решил написать отзыв, ибо при покупке были вопросы, которые хотел бы прояснить для себя, но в существующих отзывах не нашел. Но обо всем по порядку: Автомобиль брал в автос читати відгук

Продаж б/у KIA Sportage

KIA Sportage 2017 KIA Sportage 18900$ 2017