Отзыв KIA Ceed 2020 1.6 бензин с автоматом

KIA Ceed

Год, пробег: 2020, 3.500 км
Компл.: Bussines
Кузов: универсал, 5 дв.

Расход топлива в городе: 10.0 л/100км, по трассе: 7.0 л/100км, средний: 8.0 л/100км

Хороший автомобіль за свою ціну, за місяць експлуатації мінус лише один - шум в салоні.Для цього є 2 фактори - гучна венгерська гума hankook eco2 і відсутність шумки в багажнику. Між підлогою і докаткою достатня кількість місця щоб звук був як з барабану, і це зовсім не очевидна штука.

По витратам пального - по місту в пробках - 10-11 л. при дистанції в 10 км. Зі збільшенням дистанції витрата падає до 8-9. В змішаному режимі, дистанція 75 км - в середньому 8 л.Найменший показник на цій дистанціх - 6.2 л при швидкості 80-100 і без випереджень.

По трасі - повністю завантажене авто, 5 чоловік і повний багажник(реально повний, в зеркальце дороги не видно, що звісно, не правильно) - витрати пального 7.2\100 при швидкості 140 км\год.

Авто впевнено відчуває себе на трасі до 160 км\год, без різниці пустий чи з повним навантаженням, звичайно страждає динаміка, але у Вас сімейне авто з 1.6л без турбіни :-)

По салону - водію зручно зі зростом 170-190 см, якщо вищі\нижчі то краще виберіть інше авто.Комбіновані крісла, клімат і багато глянцю. Клімату в +36 на 5-х вистачало.

АКПП - автомат працює чудово, пелюстками передач користувався лише при випередженням із повним завантаженням.Якби була можливість - доставив би адаптивний круїз.

Додатково в салоні бонусом поставили сигналку з автозапуском (2% ціни) та докупив фірмовий захист двигуна (пластик, 2500 грн) В планах - повна шумка (28к), встановлення відеореєстратора (1к) та покупка зимового комплекту коліс (28к).

Гарантія 150000 або 5 років - там куча умов повузлово, від 20000 км. Мої іллюзії про те що до 150000 я буду оплачувати тільки розхідні матеріали було вщент зруйновано.

Хороший вибір за 18500.
Підігрів всіх сидінь.
Android Auto.

Шум в салоні.
Відсутність парктроніків.
Відсутність бездротової зарядки.
Відсутність адаптивниго круїз-контролю.

Совет покупателю: Зразу зашуміть багажник, там де докатка. Навіть тоненький шар пінки значно знизить низькочастотний шум.

Обсудить отзыв про KIA Ceed SW 2020

Azazello

Красивый универсал, по поводу гарантии можете не беспокоиться до 100 тыс км кроме расходников и мелочёвки по ходовой не должно ничего ломаться, по сути это моя статистика по эксплуатации двух kia. Пусть сарайчик радует

Slevin_87

Чи нормально Вам хватає кліренсу, коли машина завантажена?

KIA Ceed

Кирил
Россия, Санкт-Петербург
13.07.2020

Напишу пару слов про Kia Xceed, по пунктам... Динамика. Динамику обязательно обсудим позже. Пока что я решил соблюдать предписания из инструкции на первую тысячу километров. Не крутить двигатель вы читать отзыв

20.07.2020

Всем привет, расскажу как я выбрал свой первый личный автомобиль) Выбирал долго, метался между б\у и новыми авто, б\у отбросил почти сразу из-за недостатка опыта (поскольку личного авто небыло еще, ка читать отзыв

Продажа б/у KIA Ceed

KIA Ceed 2015 KIA Ceed 13000$ 2015