Отзыв KIA Ceed 2019 1.6 бензин на механике

KIA Ceed

Год, пробег: 2019, 1.000 км
Компл.: Business
Кузов: универсал, 5 дв.

Расход топлива в городе: 12.0 л/100км, по трассе: 0.0 л/100км, средний: 0.0 л/100км

Всім привіт! Бачу на інфокарі немає жодного українського відгуку про дане авто. Нехай мій стане першим На тижні став щасливим власником цього і вважаю несправедливим те, як його обділяють увагою наші люди і як мало нових сідів на дорогах.

Спершу була думка брати бітка з США, однак нюанси з доставкою, зборкою, надійністю і фінансами змусили придивитись до нових авто. Було вирішено взяти авто в кредит і серед нових автівок розглядався RAV4, Mazda CX5, пізніше новий Ford Focus в кузові універсал. Однак мазда і тойота зразу випали зі списку через ціну, а форд через наявність лише седанів і хечбеків.

Глянув на ціни на кіа, вони значно лояльніші до гаманця. Спершу скептично ставився до корейців, однак гарантія 5 років на мотор підкупає. Зборка салону хороша і якісна, на голову краща американців. Авто м'ягке, поки їздив на ньому лише по місту, товкся по ямах і бруківці. Щоб ходова пробила і гарненько стукнуло на ямі, так щоб було відчутно в салоні, слід добряче розігнатись і не гальмувати. Однозначний плюс нової європейської версії в кузові універсал - можливість взяти автомат з гідротрансформатором замість робота з сухим щепленням. На це слід звернути увагу при покупці. На 16 дисках кліренсу вистарчає і машинка енергійно перескакує по роздовбаних рельсах на Шевченка. Шумоізоляція непогана, звісно не S-клас, але після старенької фабії 2007 року, де все торохтіло ніби от-от розвалиться - небо і земля.

Витрата пального - враховуючи місто, пробки, обкатку двигуна, поки 10-12 літрів. З часом думаю впаде.

Окремо слід відзначити привітність салону і допомогу менеджерів у всіх питаннях щодо надання кредиту (навіть у неробочий час). При цьому авто ніхто не нав'язував і ніхто нічого, як кажуть у народі, не "впарював". Все культурно і чемно. Прийшов, сподобалось, оформили документи, взяв.

Ціна.
Комплектація.
Мультимедійка.
Непогані їздові якості (з часом доповню відгук, бо проїхав менше 100км).

Відсутність української мови в мультимедійці (але коли підключаєш карплей, то все ок).

Совет покупателю: Придивіться до комплектації, яка йде з акпп. Це значно краще і надійніше ніж роботи з сухим щепленням (особисто моя думка).
Диски радив би мінімум 16, бо на менших вона мені виглядає занизькою.

Обсудить отзыв про KIA Ceed SW 2019

Shep

да гарантийный срок у киа действительно хорош, вот только импортер у нас отмороженный, как показывают отзывы, в случае проблем, нужно еще будет доказать что ты не олень... но желаю чтобы проблемы обошли стороной удачи в эксплуатации

poradnyk

Shep, о так, судячи тут з відгуків, то вони могли б і 50 років гарантії давати, все одно ж не збираються її виконувати

Azazello

Машина классная, но как ей не хватает нормального мотора дизеля 2.0 или хотя бы бензин 2.0 как на первом поколении .

Zub8

О,нарешті сід)Вибили якусь знижку на авто при покупці?

Zub8, ні, за таку ціну на нове авто, яке по габаритах майже в D класі вибивати ще знижку було якось соромно.
Але салон подарував захист двигуна і коврики в салон і в багажник

Щырый

1.6 двигун, витрата 12 літрів... це мрак якийсь у 21 сторіччі.

Щырый, друже, на новенькій мазді сх-3 витрата була 15 літрів, коли виїхав з салону.
Фактична витрата відрізняється від тої, яка є, коли стоїш у пробках.

Щырый

Mangust28, не варто довіряти Б/К, особливо на тест драйвових авто, адже короткі пробіги + зима, навряд ця інформація відповідповідає дійсності. Я ж так розумію ви по своєму авто висновок по заправці робите?

Правдоруб

Как по мне, то очень адекватное и сравнительно простое двигло, без прямого впрыска. Считаю, именно его любителям ГБО не хватает в базовом Спортейдже. Для неспешных и ежедневных эксплуатаций самое оно.

Azazello

Правдоруб, для настоящих почитателей ГБО не хватает гидрокомпенсаторов

Правдоруб

Azazello, если честно, даже не интересовался наличием гидриков на этом двигле.
Но, как я уже где-то тут писал, что не считаю гидрокомпенсаторы таким уж необходимым условием для ГБО. Что лишняя регулировка клапанов в двигле без гидриков, что замена самих гидриков (а она не избежна на газу каждые 100тыс.км+-, если давить гашетку) - примерно те же деньги, просто и там и там нужно ставить обязательный переход на бенз после 4000 оборотов и всё будит ок, даже в случае двигла без гидриков, просто нужно немного чаще проверять соотв. зазоры ,чем по регламенту, а это копейки.

Banderoless

Огорчает отсутствие дизеля в этом поколении. У самого дизельный хэтч предыдущего поколения. Универсал понравился, но 1.6 бензин не едет и по отзывам от россиян проблемный (задиры в цилиндрах). Немного о гарантии: гарантии на катализатор нет, и если он оплавляется и разрушается и затягивает от него пыль назад в двигатель через выпускные клапана в следствие чего и появляются задиры, то гарантии на двигатель нет т.к. задиры появились не в следствии конструктивного недостатка двигателя, а в следствии разрушения катализатора. А гарантии на катализатор у нас нет( к слову у Хюндай Ай 30 гарантия на катализатор 60000км.). Россияне с 19года добились гарантии на катализатор от импортера на 100000км. У нас гарантии на каталик до сих пор нет((((
Думаю не лишним будет после 45тыс. осматривать стенки цилиндров эндоскопом.