Відгук KIA Ceed 2008 1.6 turbo дизель механічна

Львов

09.11.2013

Рік, пробіг: 2008, 170 км
Кузов: універсал, 5 дв.

Купил с пробегом 160 тис. Поміняв все планово - масло мотора, коробк передач, фільтра, тормозні колодки пер+задн. Проїхай 5-6 тис і почалось. Стойки стабілізатора передні, потім шарова (дві), стук ззаді - нижній сайленблок на цапфі. Почало товкти на рейці рульовій. Я на підьйомник, а то втулка, поміняв втулку, а то виявляється не кона. Прийшлось поміняти всю рейке, но це ненадовго. Зараз знову товче. Що незнаю. Після заміни шарової зразу на геомертію, після геометрії проїхав тис 1.5-2 зіло передні колеса з внутрішньої сторони. задній правий амортизатор дуже сідав, заміний 2 шт. Проблену не усунув. Машина все одно перехилена на одну сторону - це не пружини, геометрія показую що все добре.

В знайомого стук в передній підвісці - поміняв все що можна десь на суму 6 тис грн стук залишився... ))) Комфорт непоганий. Шумоизоляция добра, но от ходова препаршива. В мене дизель почав дуже смердіти - не знаю чи какалізатор, чи соляра в нас така. Ну, коротче повний ***. Машина розрахована на тис100-130, потім всю худове потрібно перебирати.

Непоганий комфорт.
Для 1.6 дуже маневрена і рвучка.
Великий багажник.
Економія в дизела дуже велика.

Ходова препаршива.
Малий кліренс.

Порада покупцеві: Ну не знаю. Вже напевне нове шевроле лачетті вагон взяти, відїздити тис 100 продати і нове купити.

Обговорити відгук про KIA Ceed 2008

R_o_m_a_n

На жаль "шевроле лачетті" НОВЕ не тільки "універсал", а й будь який інший варіант кузова неможливий - зняли із виробництва . . Альтернатива - Daewoo Gentra - гібрид "хечбека" і "седана" від узбеків

Вадим
11.05.2008

Брал после Опель-Омеги А (2л), обычная комплектация. На ней отъездил 10 лет и был очень доволен, пока кузов не начал гнить основательно - машине то почти 20 лет. Критерии выбора - после Омеги с моим р читати відгук

Женя
Украина, Ужгород
08.06.2008

Хорошая шумоизоляция. Много места в салоне, а также большой багажник. Економичный двигатель. Росход топлива по городу 9, 5л читати відгук

Продаж б/у KIA Ceed

KIA Ceed 2015 KIA Ceed 13000$ 2015