Відгук KIA Carens 2007 2.0 механічна

22.12.2009

Рік, пробіг: 2007, 69.000 км
Компл.: Бензин
Кузов: мінівен, 5 дв.

Я взяв Кіа саренс в жовтні 2007 р наїздив 69000 км На 16000 і 24000 поміняв по гарантії передні стоїчки стабілізатора, кожних 10000 кормив СТО - по гарантію до 50000 жодних пролблем небуло. В 2009р їздив з сім'єю у відпустку в Болгарію - СУПЕРРРРРР. Розхід палива з конд (7, 5л - при 100-140км/год) . Вирішив - гарантія це добре, але не в нашій державі тому зпригнув з неї. На 66500 поміняв задні стоїчки стабілізатора , ремінь привода (без натяжних роліків, так як небуло потреби ), Авто експлуатую в екстремальних умовах !!!!!!!!! В день 100-1500км При розкладених задніх сидженнях перевозив до 500кг - без проблем! Машина суперрррр!!!!!!!!!, як мінівен так і для перевезень об'ємних вантажів.

Комфорт, дизайн, надійність, ціна відповідає

Недостатня шумоізоляція (7.5/10), нехватає люка і релінгів для багажника.

Порада покупцеві: Якщо хочете мати надійне авто за доступну ціну раджу!!!!!!!!!!!

Обговорити відгук про KIA Carens 2007

Николай

Я на скорости 100, на 5-ой педаль в пол и шо феррари!!! Мотор - зверь!!!

Артем, 27лет
Украина, Сумы
29.12.2007

Всем автолюбителям Привет! Carens впервые увидел в автосалоне в сентябре. Друг пригласил посмотреть Ceed а я почему-то сразу остановился возле минивэна. Мы с женой давно присматривали хороший семейный читати відгук

sergey
27.09.2008

отличный автомолбиль для большой семьи, отлично чувствуешь себя при обгонах, расход бензина для машин такого класса более чем приемлимый (8.5/11) читати відгук

Продаж б/у KIA

KIA Sorento 2013 KIA Sorento 16500$ 2013