Отзыв KIA Carens 2007 2.0 на механике

22.12.2009

Год, пробег: 2007, 69.000 км
Компл.: Бензин
Кузов: минивэн, 5 дв.

Я взяв Кіа саренс в жовтні 2007 р наїздив 69000 км На 16000 і 24000 поміняв по гарантії передні стоїчки стабілізатора, кожних 10000 кормив СТО - по гарантію до 50000 жодних пролблем небуло. В 2009р їздив з сім'єю у відпустку в Болгарію - СУПЕРРРРРР. Розхід палива з конд (7, 5л - при 100-140км/год) . Вирішив - гарантія це добре, але не в нашій державі тому зпригнув з неї. На 66500 поміняв задні стоїчки стабілізатора , ремінь привода (без натяжних роліків, так як небуло потреби ), Авто експлуатую в екстремальних умовах !!!!!!!!! В день 100-1500км При розкладених задніх сидженнях перевозив до 500кг - без проблем! Машина суперрррр!!!!!!!!!, як мінівен так і для перевезень об'ємних вантажів.

Комфорт, дизайн, надійність, ціна відповідає

Недостатня шумоізоляція (7.5/10), нехватає люка і релінгів для багажника.

Совет покупателю: Якщо хочете мати надійне авто за доступну ціну раджу!!!!!!!!!!!

Обсудить отзыв про KIA Carens 2007

Николай

Я на скорости 100, на 5-ой педаль в пол и шо феррари!!! Мотор - зверь!!!

Артем, 27лет
Украина, Сумы
29.12.2007

Всем автолюбителям Привет! Carens впервые увидел в автосалоне в сентябре. Друг пригласил посмотреть Ceed а я почему-то сразу остановился возле минивэна. Мы с женой давно присматривали хороший семейный читать отзыв

sergey
Украина, Одесса
27.09.2008

отличный автомолбиль для большой семьи, отлично чувствуешь себя при обгонах, расход бензина для машин такого класса более чем приемлимый (8.5/11) читать отзыв

Продажа б/у KIA

KIA Sportage 2017 KIA Sportage 23500$ 2017