Відгук Honda Accord 1987 механічна

13.03.2010

Рік, пробіг: 1987, 120.000 км
Двигун:
Компл.: Lx-i

привіт всім)))я Олег (18 років) , і я щасливий власник Honda Accord AErodeck Lx-i 1987. Автомобіль просто супер!!! ця HONDA була у мого тата 4 роки, і у мене вже 2 роки. мотор на ній А20А3 (приблизно 130 л.с). машина була куплена у Франківську за 2500$. Вложив у неї 3000$ (повна поварка кузова із бляхи 1, 2мм, привіз новий мотор із Польщі(мотор обійшовся із доставкою 1200$ 3роки назад), повністю нова покраска, ТЮНІНГ, і багато іншого.Купив донора за 700$. (Я на дразі на ній вздрючував Mitsubishi Lancer 2004 року з мотором 1.6) У машини дуже стильний вигляд. Но за машиною потрібно дивитись, і буде бігати на всі 100%. Ця машина яскравий приклад Японської надійної зборки.

Яскравий вигляд, потужність двигуна, витривалість авто, класні сліпі фари, просторий салон, великий багажнік, спортивна підвіска, багато місця, недорогі запчасті ( в зрівняні з ВАЗ 2109, експлутація Aerodeck виходить дешевша) і т.д.

тяжко найти візуальні дрібні запчасті(було б добре мати ще одну таку на запчасті, але на розборках вони теж трапляються ). Більше буде гріх писати про цю машину мінусів.

Порада покупцеві: ця машина вміє особливо підстроюватись під її водія, скільки ти б не їхав, чи це 140, чи це 180, ти все знаеш шо в тебе є запас мощі під капотом, і ти натискаєш педаль газу сильніше, і машина буквально зривається з місця.

Обговорити відгук про Honda Accord 1987

алекс

машина супер, у меня такая же была, , к стати остались некоторые запчасти, например задняя дверь, рулевая рейка в сборе....двигатель (пробег 130 000, для миллионника "обкатка." ....мо тел. 0677821007.

Юрий
04.03.2009

Отличный автомобиль! То, что японцы делали в 80-х , отечественному автопрому не доступно до сих пор. Если бы их продолжали делать до сих пор - обязательно купил бы такой новый, не смотря не на что! читати відгук

Украина, Донецк
05.05.2009

;) Решил вот попробовать покататься на японце... 138 лошадей по книге, 158 по рассказам что "это переходная модель, тут двигатель с Prelude стоит..." думал что будет весело. Оказалось не осо читати відгук

Продаж б/у Honda Accord

Honda Accord 2014 Honda Accord 11800$ 2014