Отзыв Great Wall Haval H5 2011 2.0 дизель с автоматом

Воловец

19.01.2012

Год, пробег: 2011, 1.300 км
Двигатель: 2.0 дизель

Всім доброго дня. Хочу і я написати пару слів про свого китайця. Купив в грудні 2011р. Вже проїхав майже 1500км. Перед тим довго сидів в інтернеті і вичитав що його вже продають навіть в Європі, та і сусід має Ховера з пробігом 120 000 км. Він ним задоволений. Ось і я також вирішив придбати таку техніку. Машина має хороший дизельний мотор. Комплектація солідна. Апетит соляри (як на таку машину) досить помірний і становить приблизно 8 л. Поки що машиною задоволений, добре їде по засніжених дорогах, дуже спасає повний привід. В січневі морози не підвів ні разу-заводиться без проблем. Мотор працює не голосно в салоні майже не чути. Також не погана шумоізоляція. Машина має раму але в їзді зручна і досить прогнозована в управлінні. Потішила і коробка автомат, переключається плавно і без ривків. При їзді по поганих гірських дорогах отримав массу задоволення.

Дизель, рама, повний привід. Великий салон і багажник. Комфортна підвіска, Комплектація. Автомат коробка. Хороше світло в ночі. Приємна ціна

Поки не нарив де можна знайти "кенгурятник" і пороги. а по машині мінусів немає(коли щось вилізе-напишу)

Совет покупателю: Машина хороша. Якщо шукаєте джип на рамі всім рекомендую.

Обсудить отзыв про Great Wall Haval H5 2011

picus83

Як система ТОД( повний привід) не спрацьовує із запізненням чи може є ривки коли пробуксує задок включає передок? Є Круїз контроль чи ні?

Александр Маркин

всем привет! купил н5 механика в ноябре проехал 5000 машина хорошая но есть минусы очень долго прогревается и ещё загорается жолтый ключик и машина не едит бросаеш педаль газа начинает ехать или на оборот давиш на педаль о дизеле майже ни чего не знаю была много машин все на бензине подскажите пожалуйста если кто знает в чом дело.всем спосибо.

Geroin7777

Да действительно машина хорошая но почему то холодно если на улице за -30.И почему то когда долго по ездеешь срабатывает датчик на зеркале давления и температуры в колёсах и горит красным цветом а не так как обычно зелёным и не могу разобраться вчём проблемы может кто не будь подскажет что делать.

Qasder Azx

при прочих равных как первый дизель брать не рекомендую учиться понимать дизель нужно на чем-то более подходящем и понятном для сервиса .

-2ОТВЕТИТЬ