Відгук Geely MK 2012 1.5 бензин механічна

Andrej
Andrej

29.05.2013

Рік, пробіг: 2012

Взяв в 2012 році. Ну що сказати? Багато чув що китай це гівно, смердить, тарахтить і тд і тп... Передивився все в ціновому діапазоні 8-10 000 $. Самий оптимальний варіант Geely. Прикольне все від зовнішнього вигляду до начинку. За пів-року Ні Разу не їздив на ТО, крім планового техогляду. З часом хочу поміняти магнітолу а так все гуд. По місту 7 літрів, а по трасі 5-6 літрів перевіряв. З Києва до Рівного заливав рівно 25 літрів проїздив до Рівного ще 3 дня їздив помісту просто клас. Бенза 92-й. Всі хто розказує що це все гівно і так дальше не вірте. Вони на жаль покраще ніж наш автопром (російський також). Їзджу кожен день на роботу і на рибальку. Кліренс також великий для рибаків які гасають по лісам і водойомам якраз. Вийшла нова geely хочу піти подивитись можливо і візьму!!!

Всі.

Виправляються.

Порада покупцеві: Купляйте вона того стоїть.

Обговорити відгук про Geely MK 2012

18.05.2012

Но прошлой неделе забрал с салона свой Кроссик (ждал с начала марта), цвет белый, накатал 420 км, что сказать, полёт отличный... бензобак открывается с салона, так что проблем нет, резвенькая, но пока читати відгук

Володимир
Украина, Ивано-Франковск
22.05.2012

Всім привіт! Спочатку хотів брати ланос або пріору. Подивився на збірку ланоса в салоні , бажання відпало зразу. (двері мають люфт і то великий, місця в салоні мало, і т. д.) Подивився на джиллі мк і читати відгук

Продаж б/у Geely MK

Geely MK 2014 Geely MK 2000$ 2014