Відгук Geely MK 2012 1.5 бензин + ГБО механічна

07.08.2012

Рік, пробіг: 2012, 11.000 км
Двигун: 1.5 бензин + ГБО
Компл.: impres

Привіт всім! Їзджу на мк вже пів року після покупки. Я вже писав свій відгук, тільки на 1400 км. (він був не дуже позитивний. Це тому що я був звик до рено кенгу. ну розумієте французька збірка авто хороше.) Але відколи їзджу на джилі мк зрозумів що авто хороше. На свою ціну автомобіль тягне. Набагато краще ніж Російський чи вітчизняний автопром. Джилі МК набагато комфортнішша. Їду 120 навіть невідчутно. Дорогу тримає супер. Розхід газу так і бензину нормальний, так як по паспорту. (я в минулому відгуку писав завеликий, але двигун ж на обкатці був). Підвіска сподобалась. Навіть глибокі ями переварює добре. Часто в село їзджу. Дорога там камяна. Коли їду нічого впринципі не гримить.( Просто не слухайте тих, хто кеже що джилі херня повна.Вони просто на них не їздили а пишуть різну гадость.

Комфорт, кліренс, багато опцій.

Мінуси є в будь-якому авто. в мк шумний мотор.

Порада покупцеві: Авто нормальне. Якщо, сподобалася беріть. модель джилі мк є, і в кузові седан і хечбек.

Обговорити відгук про Geely MK 2012

10стар12

Я щось не зрозум\в, Йду 120 нев\дчутно, а в м\нусах шумний мотор.

1Alexandr1

мотор шумноват после 3000 - 3500, на 120 на 5 передаче 2800 - 3000 боротов

а скажите ребята сколько стоит ТО и дорогие ли к ней запчатси?

kiario

Запчастини недорогі. Хоча як на які запчастини. А ТО дороге. В мене 1 ТО 900, друге 1200 грн. Якщо самому поміняти масло і фільтра то обійдеться в 400-500 максимум.

18.05.2012

Но прошлой неделе забрал с салона свой Кроссик (ждал с начала марта), цвет белый, накатал 420 км, что сказать, полёт отличный... бензобак открывается с салона, так что проблем нет, резвенькая, но пока читати відгук

Украина, Ивано-Франковск
22.05.2012

Всім привіт! Спочатку хотів брати ланос або пріору. Подивився на збірку ланоса в салоні , бажання відпало зразу. (двері мають люфт і то великий, місця в салоні мало, і т. д.) Подивився на джиллі мк і читати відгук

Продаж б/у Geely MK

Geely MK 2014 Geely MK 2000$ 2014