Відгук Geely Emgrand 7 (EC7) 2011 1.8 бензин механічна

Тернополь

07.07.2012

Рік, пробіг: 2011, 13.400 км
Компл.: basic

У вересні 2011 року взяв дане авто. На одометрі 13400км. - що хочу сказати: постійно де я тільки зупиняюсь біля людних місць люди підходять і питають про авто - приємно! Хочу сказати, що машинка на тверду "4" - простора, великий багажник, гарна, хороший як на мене мотор, гарна комплектація. Взимку дуже добре працює клімат, нагріває салон швидко, зараз при такій жарі - охолоджує добре. Нормальне світло фар, зручні сидіння (їздив із Тернополя до Чернівців, Львова + область - спина не болить!), загалом вся електроніка працює відмінно, проблем не було. Тепер про недоліки: БАЛКА!!!! при проїзді "стиральной доски" зад зносе, скаче також вібрують дзеркала. Білий салон - самі знаєте які недоліки. КПП - нечітко вмикається задня і з 1 на 2. Метал тонкий (хоча на безпеку як я знаю не впливає так як є балки жорсткості) - хотів перевірити як вмикається нововстановлена сигналізація і із середньої сили вдарив у каркас, що між рамками вікон і дахом - вмятина!!! Бампери дуже швидко царапуються, маленький камінчик і є скол! Був скрип панелі - балон силікону і все мовчить (рекомендую Епіцентр 22грн.). Розхід по місту при активній їзді 10-12, траса 8-9л. (перевірено!!!). Як на мене трохи низькувата, я по роботі часто їду за місто, по селах і декілька разів чиркався дном (поставив кольчугу). Додатково встановив парктронік, тонування, сигналку, антикор і кольчугу. Фільтри підходять від тойоти короли (авенсіса). Ну і звісно "доблесний" АІС... розписувати не буду бо "цензура" заважає, одне хочу сказати - після 0 ТО зіскочив із гарантії не не жалкую. Заміна масла на АІС 900 грн., я міняю за - 160 масло (шел хелікс), 25 масляний фільтр, 35 повітряний і 60 грн. робота! На зекономлені гроші кожного разу можна купити будь яку деталь на авто і замінити (моя думка). Загалом авто нормальне для простих людей без дешевих "понтів". Я сам фанат БМВ но реалії життя не дозволяють ним володіти, а старого я і даром не хочу, джилька мені подобається!!!

дизайн, електроніка, простір, мотор, багажник.

задня балка, дешевий пластик, кліренс.

Порада покупцеві: хочете просте і сучасне авто - беріть не думайте. Не слухайте тих людей які кажуть що Китай, нічого тут страшного немає!!!

Обговорити відгук про Geely Emgrand 7 (EC7) 2011

Maximus Maximus

У меня КПП включатся четко. А пластик ваще бомба, я Пятерке в бампер въехал думал все, а нет, только царапины. Что царапается это Да.

Бампера да, я про салон! Сам неоднократно задним бампером то в столбец то другу в передний бампер таранился и нечего - не одной трещины!! К габаритам не привык, до етого была ВАЗ 2105 и ланос. После этого и поставил парктроник.

Gareth Emery

Да полностью согласен с отзывом У самого задняя вставляется не с первого раза, а вот проблем с 1 на второю никаких. С клиренсом тоже согласен, сел не давно дном на грунтовой дороге.. Жалею про 1 ТО отдал заявленные выше 900 грн. за замену масла, развал схождения и диагностику, больше туда туда не поеду, и не кому не советую. Ещё вот что, царапнул авто гвоздём до металла, уже почти месяц езжу и царапина не ржавеет

Donald_Duck

Ты так все тестишь?) Ножницами подрезаешь одежду... А попробуй поцарапать через всю крышу до капота) Один сигналку проверил до вмятины)

яворский

По моему клиренс приличный, Вы наверное на вездеходах до того ездили?

недорогая машинка под приличныій автомобиль

Артём
23.07.2011

Первые сто км полет нормальный. Машина бомба за такие деньги. В салоне места хоть танцуй, шумка респект, климат - хорошо. По расходу пока не пойму но судя по бортовику 7, 5 по городу с климатом. Куп читати відгук

Украина, Мариуполь
08.08.2011

2.5 года была МК (30000 км). ЕС-7 превосходит МК в комфорте, размерах, дизайне, но в динамике двигателя новаций нет(слабый на свои 1300 кг.) на 1000 км. туже стала включаться КПП, слышны все ямки и кочки читати відгук

Продаж б/у Geely Emgrand 7 (EC7)