Відгук Ford Focus 2019 1.5 бензин автоматична

Dmytro K

08.03.2020

Рік, пробіг: 2019, 1.200 км
Компл.: Trend Edition

Витрата пального по місту: 10.0 л/100км, по трасі: 0.0 л/100км, середній: 10.0 л/100км

Пробіг поки невеликий, то ж про надійність чи якість поки нічого сказати не можу. Все працює як і має.

По комфорту - авто досить жорстке, про всі стики і латки на дорозі ви будете знати, хоч мене це не дратує. Шумоізолії достатньо, але не більше того.

Двигун - для спокійної їзди те що треба. Турбований варіант (той що 1л) не сподобився зовсім, спокійно їхати не дає, прийнаймні з моєю манерою водіння.

Витрати - по борт.компу 8.5, по факту до 10. Часто стою в ранкових/вечірніх заторах. Ще звикаю до режимів коробки.

За що взяв саме це авто - просто сподобалась))) керованість, простір в салоні, посадка, ну і зовнішній вигляд (колір Desert Island Blue).

Порівнювати цей Фокус можна багато з чим, в моєму випадку найближчий з конкурентів був Мазда 3. Там відчуття комфорту на голову вище ніж у Фокуса, в усьому іншому більше сподобався Форд.

ПоЕт з мене ніякий, то ж як маєте запитання - пишіть, по можливості відповім.

Обговорити відгук про Ford Focus 2019

алексей беседин

Как с клиренсом обстоят дела,хватает? Может резину повыше поставить на 205/65r16,если подойдёт?

алексей беседин, Вистачає, ще не чіплявся захистом (місто + дача за містом). Але, про всяк випадок, захист поставив металевий.
Планую, після карантину, довгу поїздку сім'єю (Волинь), машина буде нормально навантежена. Побачим, чи вистачить кліренсу)

алексей беседин

Дякую за відповідь.Як що буде можливість напишіть про власне відчуття (розхід, конфорт).Цей мотор мотор новий в лінійці тому буде дуже цікаво.

алексей беседин, Через карантин поїздок небагато, на одометрі 2100... по витратах нічого не змінилось в міському циклі (8.5 по борт компу, до 10 в реальності). Підвіска, як описував, доволі жорстка, але через те і машина керована. Швидкість 140-150 не проблема, ловити не доводиться, і відчуття що "зараз взлетить" немає (таке відчуття було на минулому авто одного корейського виробника).
Двигун доволі тихий, в салоні на швидкості 100+ вже відчутний шум дороги (поки зимова гума, на літній напевно буде краще).
Подобається ергономіка салону за деякими виключеннями (керування сенсорним монітором).
З того що не подобається, але можна змиритись, це освітлення (галоген)... для міста вистачає, але мало для заміської поїздки в темряві.

Певно, для розгорнутої відповіді, потрібна тривала подорож на різних швидкостях... як така подія відбудеться, обов'язково доповню відповідь)

Отже, 16000.
Вже подряпини на бампері є, і на Волинь катались пару разів...

Авто возить маленьку сім'ю.
—-
- чи вистачає багажного відділення?
- загалом так! Бували вже думки про бокс на дах. Якщо не намагатись везти з собою на море пів квартири/будинку та мати непогані навчати гри в тетріс, то вистачить.
- чи вистачає кліренсу?
- так! Хоча бампер передній покоцав саме через те що необорежно паркувався передом вночі та стукнув бровку((( якщо бути уважним до таких моментів то і питань до кліренсу у вас не буде.
- ну шо, їде?
- 120 к/с, тут нічого не поробиш та ніякої магії немає. На динаміку не скаржусь... десь до 110км/г. Я не «гонщик», то ж мені Ок. По витратах 8.0 на 100км з заторами, трасами та короткими поїздками.
—-
CarPlay - без нього жити вже не можу. Хоча пару глюків є, може підвиснути відображення назви пісні що грає наеурані борт компа.
—-
Головне світло - як не вистачало так і не вистачає. Тому раджу дивитись на комплектацію з led світлом.
—-
Нарікань по якості салону, кузова, двигуна, ходової і тд - немаю. Та й звідки їм взятись коли машині і року немає. Про вибір авто не шкодую.

Alexander_auto

Доброго дня, в мене теж Фокус 4 Хетч, купив літом 2020, проїхав 5000 тис., при заміні гуми на зимову вирішив заодно про всяк випадок перевірити розвал зходження (звісно у офіціалів), а там видає помилку на задній осі і нічого не відрегулюєш бо там сзаду балка.
Офіціали надіслали запит на Форд Україна, що б ті пояснили чому на новій машині розвал-сходження не б'є, вже третій місяць чекаємо відповіді.
Ви в себе розвал не перевіряли? У вас все гуд?

Alexander_auto, не перевіряв. За пару тижнів планую ТО, з цікавості і у себе перевірю.
По результатах відпишу.

Оновлення.

По суті нічого нового. Можна розходитись)

30000к пробіг.
Задню вісь перевіряв - проблем не виявлено.

Проявилась проблема зі склопіднімачами (переднє водійське).
В якийсь момент часу, коли машина на сигналці, саме опускається скло! Причому ніяк не вдається відловити вживу. Буду гнати на сервіс та оновлювати ПО сигналки (старлайн).

Донг Жуанг

З приводу шумоізоляції. Whatcar.com пише, що Фокус - один із найкраще шумоізольованих автомобілів в класі.

Артем
12.09.2019

Брали на прокат в Германии. Наездили по Германии, Бельгии и Франции более 3к км. Машина была наверное почти в топе: климат, навигация, большой экран, удержание в полосе, экстренное торможение, пано читати відгук

Vadim Chernenko
17.10.2019

Покупалось авто на замену Поло Седан 2013 года. Авто у меня с августа, поездил по городу, по хорошей и плохой дороге, пустой и с пассажирами и полным багажником. После седана, в универсале очень уд читати відгук

Продаж б/у Ford Focus

Ford Focus 2017 Ford Focus 8600$ 2017