Відгук Ford Escort 1995 1.3 бензин + ГБО механічна

06.01.2018
Ford Escort

Рік, пробіг: 1995, 250 км
Двигун: 1.3 бензин + ГБО

Витрата пального по місту: 8.5 л/100км, по трасі: 6.0 л/100км, середній: 7.5 л/100км

Шукав авто яке було б не дороге, але і нормальне. Вазівки відпали одразу, тому розглядав Опель Кадет, Шкода Феліція ну і Форд... на суму в 2500$ Кадети всі попадались гнилі або галімо поварені, Феліції в кращому стані, але якісь вони ніякі, залишився Форд. Попався Фордік у гарному стані з цілим не вареним кузовом але перефарбований у германії, авто заїхало в 2012р. на Україну тому багато і не їздило по наших дорогах, мабуть тому і так зберігся гарно... Движок 1.3 к. вже стояв солікс. Загнав після покупки на сто, сказали все норм, і всі запчастини стоять рідні 95 рік, окрім карбюратора (солікс до мене хтось вліпив). Салон зроблений гарно нічого не гуркотить і гарно тримаєтьсч кучі. За кермом зручно, краще ніж в ланосах, багажник зручний і великий. Ремні, фільтра не дорогі, багато чого по мелочам можна від ваза ставить... Але є і але! (за рік я проїхав не багато а от в ремонт заїджав частенько. Спочатку обірвало в глушаку заслонку довелось мінять. Новий дуже дорогий, на розборках нема, довелось переварювать від ваз 99. Потім полетів термостат, ну ремонт обійшовся не дорого. Потім полетів масляний насос якого ніде не могли знайти, знайшли за бугром і знову дуже дорого. Потім полетів топлевний насос з ним таж ситуація ніде нема, а як є то дуже дорого... ще ламаються замки дверей, багажника... А так якшо цього не враховувать, то машинка не погана і реально зручніша ніж ланоси або вази.... Всі ті запчастини які були полетіли про які я вище писав були оргінальні фордовські і ще 95 року, можливо як я все поміняв то далі проблем не було б... Але я її продав бо не маю часу з нею возиться!

1. Зручна посадка водія і пасажирів.
2. Нормальний розхід топлива.
3. На трасі гарно біжить і управляється
4. Салон тримається кучі і виглядить як для 95 р. гарно.
5. Не поганий кліренс і прохідність.
6. В хетчбекі дуже зручний багажник.
7. Міцна підвіска, за рік їзди нічого серйозного не зламалось.
8. Движок простий в обслугованні.
9. В движку стоїть цепок.

1. Дуже жорстка підвіска!
2. На світлофорах слаба динаміка, Сенс буде трохи резвіший.
3. Проблема з пошуком більш серйозних запчастин.
4. Слабувата шумоізоляція.
5. Так більше і не придумав мінусів)

Порада покупцеві: Після продажу збирався брати новенького лануса, але так і не взяв бо після форда у ному реально гірші тормоза, робота коробки і салон, і посадка водія. Можливо комусь це чипуха, але я багато часу перебуваю у авто і мені важливо щоб там було зручно. Якшо ви можите самі ремонтувать ато, бо це значно дишевше і ну ніяк не хочите вазівки, то це авто саме для вас!) Головне звиртайте увагу на цілісність кузова і стан движка. Мав гарний опит вождіння на різних авто від таврії до лксових то є з чим рівнять, тому точно скажу Форд дійсно краще ніж вазівки і сенси!

Обговорити відгук про Ford Escort 1995

Ford Escort

zhenia
04.01.2009

Хорошо управляется, острый руль, устойчивый на дороге. Просторный и вместиттельный салон. Кузов в отличном состоянии читати відгук

Украина, Симферополь
10.02.2009

Доброго времени суток всем читателям данного отзыва! Итак, хочу рассказать вам о своём автомобиле Ford Escort Универсал 95-го года выпуска. Начну с того, что долгое время занимался поиском автомобиля читати відгук

Продаж б/у Ford

Ford Flex  2019 Ford Flex 19700$ 2019