Відгук Ford Escort 1987 1.4 бензин механічна

Ивано-Франковск

04.09.2012
Ford Escort

Рік, пробіг: 1987

2006-2009 був в мене Форд Ескорт 1987р. Зразу напишу зацікавленим, що позитивних моментів більше ніж негативних. Двигун попався добрий, за час експлуатації до нього не ліз (тільки масло і тосол). Там у 87 нова генерація моторів 1.4 л пішла - можу сказати що вдалими вийшли. Експлуатував його в звичайному режимі- на дальняки не їхав, але й в гаражі не простоював. їв мало- до 8 літрів. зима заводився завжди, акум підводив пару раз зимою і все. Більше 140 км\год машина не їхала але як намене більше й нетреба. шумно ставоло після 100 км\год. розхідники дешевше не бачив- розхідники передньої ходової з роботою в той час 280 грн. В хетчбек!!! двухдверний запхав двохкамерний холодильник і пральну машинку вертикальної загрузки + 1 пасажир. (це на рахунок обєму), крім того по молодості 8 чоловік в машині і динаміка не можу сказати, що погіршилась. По запчпстинах- що нові, що б\у проблем немає (шроти виручають - бампер передній за 120 грн+пару гривень за пайку тріщинки). Дешева машина-дешеві запчпстини. АЛЕ це аж ніяк не означає що машина програє комусь там в якості. Я цю машину рекомендую всім хто хоче чесного добротного НІМЕЦЬКОГО роботягу. Один мінус у машини - гниє. Гниє так, що невстигаєш помічати все. В мене був добре збережений та щей гарно реставрований екземпляр та й це не позбавило мене спостерігати як машина покривається пухирями і як на порогах робляться наскрізні дири. Пишу як було шоб кожний читаючий знав з чим прийдеться стикнутись. І напевно і хай би гнили ті пороги бо люди кажуть, що то на швидкість не впливає, та от біда що разом з порогами гнили й піддомкратні місця а це уже біда. Мороз в районі -25 -35 шось там в районі коробки підмерзає. 10 хв роботи на ходу, дати 10 хвилин постояти просто щоб тепло розійшлось по металу і машина поїде нормально. Продав машину лиш через дві причини - гнила вона і стала необхідність в ще одній парі дверей. Купляв машинуще по адекватному курсу долара, продавай по психічному 8.24 грн. навіть можу сказати що пару гривнів наварив разом з тим , що за час експлуатації допомогла і переїхати на іншу квартиру і на будівництві в якості єдиної машини і урожай збирати і друзів повозити і все це в дуже жорстких дорожніх умовах.

економна, красива (навідмінно від гольша), роботяга.

кузов піддається корозії, але будьмо реалістами і визнаєм що всі авто гниють тих років.

Порада покупцеві: якщо попадеться не згнивший екземпляр і якщо для вас авто не просто купа металу, а як залізний друг - то ця машина гідна того щоб стати членом вашої сімї. то є моя думка судячи з того екземпляра що був у мене.

Обговорити відгук про Ford Escort 1987

Ford Escort

игорь
17.06.2008

економичный. маневренный. удобный по салону. просторнный . более менее дизайн автомобиля . лучше ездить на иномарке подержанной чем на совдепе. читати відгук

Женя
06.03.2009

Гоняю на Эскорте уже 3 года. В год по 80-90 тыс. накатываю постоянно по серпантинам и проселкам. Движок еще не разу не подводил несмотря на то, что нагрузки постоянно огромные, особенно в сезон, когда читати відгук

Продаж б/у Ford

Ford Flex  2019 Ford Flex 19700$ 2019