Відгук Daewoo Lanos 2002 1.5 бензин механічна

Полтава

02.06.2016

Рік, пробіг: 2002, 12.000 км
Компл.: поляк

Витрата пального по місту: 11.0 л/100км, по трасі: 9.0 л/100км, середній: 10.0 л/100км

Порівняно з ВАЗ 2115, 2110 і їм подібним Ланос дійсно непогана машина. Але, якщо порівняти його з 30 - річним Opel Kadett починаєш розуміти що це практично одне і те ж... От тільки старезний опель, як не дивно, значно економніший і краще тримає дорогу, чому так - незрозуміло.. Непогана робоча машина, але не більше. Деякі люди роками збирають гроші або беруть кредити на це авто з розрахунком їздити на ньому десятиліттями, купивши хвалять, купують до неї всілякий непотріб, ставлять дорогу музику і вважають що мають хорошу машину, але проходить кілька років і вона перетворюється на барахло, при чому дешеве.

Хороша динаміка, приємний звук мотора на обертах, просторий для такого класу салон (при зрості 190 см сам за собою поміщусь), тиха нескрипуча панель, невибагливий і більш-менш надійний восьмиклапанний мотор.

У машини просто божевільний апетит як для малолітражки, швидше 120 не їздив - банально було шкода вилітаючого в трубу бензину. Польський кузов тримається довго але все-одно ржавіє, низький кліренс, погано тримає трасу на швидкості вище 110, невиразна зовнішність, стандартні 13 диски зовсім нікудишні.

Порада покупцеві: Авто без гідропідсилювача - позаминулий вік, рекомендую їздити на колесах 14 радіусу - значно комфортніше, краще шукайте поляка. А взагалі, варто сто разів задуматись над тим, чи не краще за ці гроші купити стареньку але все ж іномарку, особисто я продавши свого Ланоса пересів на давній 124 Мерседес, і не пошкодував ні разу, тому що це машина вічна. Разом із Audi 100 C4, BMW e34, і напевне Honda Accord тих же років випуску це реально машини які своїх грошей коштують, бо вони є дійсно надійні і зовсім невибагливі.

Обговорити відгук про Daewoo Lanos 2002

Vladimir-81

Как по мне, 2110 интереснее Ланоса.

2110

Десятка красивее и экономнее (на трассе делал средний расход 5.0 литров), на много лучше проходимость, больше багажник.
На ланосе намного мягче подвеска, мягкое и приятное сцепление, не так скрипит пластик, лучше сборка (даже украинская)

пудель

современный ланос и сенс \ наша сборка\ ГГГ похуже вазов било и есть и то и то но в зазе за 20 тыс поменяно в два раза больше понял что нас тупо обдирают . под видом защиты нашего производителя

Ирина
22.11.2007

5 лет проездили без проблем. Бегает отлично. На трассе идет 170 легко. В городе очень юркий благодаря небольшому размеру и легкости управления.Поломок за время эксплуатации почти не было - автомобиль читати відгук

Серёга
25.11.2007

Езжу на Ланосах пару лет.Ни одна тачка не подвела ниразу.Для людей с средним заработком лучшего варианта просто нет. читати відгук

Продаж б/у Daewoo Lanos

Daewoo Lanos 2008 Daewoo Lanos 3500$ 2008