Відгуки про Daewoo Lanos 2002

На даний момент на нашому сайті додано 13 відгуків про автомобілі Daewoo Lanos виготовлених в 2002 році. Ви також можете почитати відгуки про Daewoo Lanos інших років виготовлення, наприклад в 2001 році або в 2003 році

Середня оцінка: Средняя оценка: 4 (13 відгуків)
Автор
Автор

Полтава
1.5 бензин, MT
2002, 12.000км
+6 / -2 Daewoo Lanos 2002

Порівняно з ВАЗ 2115, 2110 і їм подібним Ланос дійсно непогана машина. Але, якщо порівняти його з 30 - річним Opel Kadett починаєш розуміти що це практично одне і те ж... От тільки старезний опель, як не дивно, значно економніший і краще тримає дорогу, чому так - незрозуміло.. Непогана робоча машина читать отзыв

Житомир
1.5 бензин, MT
2002, 180.000км
+23 / -2 Daewoo Lanos 2002

В мене ще кореєць. Маю дане авто, яке було придбане "з рук" при пробігу 150000 км. Всі мої друзі також мають ланоси різної ступені свіжості. Від нового, купленого з салону в 2009 році, ну і мій, можна сказати-ветеран. Сам займаюсь фарбуванням машин, багато проходить через мої руки, доводит читать отзыв

1.6, MT
2002, 150.000км
+146 / -2 Daewoo Lanos 2002

отличная машина для города. клиренс позволяет забираться на любую бровку. разгон до 100 меньше 10с, расход по городу около 8ми литров. летом с кондишеном в пробках может дойти до 10, по трассе четких 5. машина польской сборки - никаких технических проблем (что сейчас за качество не знаю), только зап читать отзыв

Луганск
MT
2002, 1.700.000км
+132 / -1 Daewoo Lanos 2002

Рабочий мул!!!сразу поставил диски на 14 и прошумил, никогда не подводил, менял только расходники. советую смотреть за ремнем ГРМ, полетит - побьет клапана. за эти деньги машины другой НЕТ. читать отзыв

Артем
Артем
Херсон
1.5, MT
2002, 125.000км
+130 / -0 Daewoo Lanos 2002

Всем привет когда вибирал авто вибор стал между десяткой и ланосом и я взял ланос и об єтом не жалею.Отездил три года без проблем менял только расходники мое мнение ланос полностю соответствует цине и качечтву. Единственое что сразу зделал єто поставил диски на 14 и поклеел шумку и тепер никаких про читать отзыв

нові відгуки про Lanos 2002 року