Відгук Citroen Jumpy 2002 2.0 turbo дизель механічна

Citroen Jumpy

Рік, пробіг: 2002, 246.000 км
Компл.: HDI
Кузов: мінівен, 4 дв.

перед цим авто було ауді 100. тут клас не той, тому порівнювати не буду. близько року їздив на цьому мінівені, все було непогано. потужний двигун, нормальний розхід палива. погана шумоізоляція.

в один момент картина різко змінилася і тиждень експлуатації почав чергуватися з кількома днями ремонту, який далеко не дешевий. машинка непогана, але забагато потребує ремонту, часто підводила. проблеми з проводкою та паливною системою.

вмістка, потужний двигун.

дуже дорога в обслуговуванні, ненадійна, в нас немає відповідної якості палива для даних двигунів.

Порада покупцеві: якщо маєте достатньо грошей для капіталовкладень - беріть саме з цим двигуном, якщо ні - звичайний дизель.

Обговорити відгук про Citroen Jumpy 2002

Лесюк Андрій

Їжджу на пижику вже півтора року з 2.0 HDI проблем ніяких не було. Правда соляру лию тільки на ОККО або ж WOG.

Citroen Jumpy

Юрий
Украина, Херсон
29.03.2009

Стал выбор что брать для работы. расмотрел пару вариантов и остановлся именно на Ситроене (незнаю чего но очень понравился) и я в этом не разочаровался. Качества что говорить в нём проще перечислить н читати відгук

Валерий
Украина, Полтава
16.03.2010

Как правило перед любителями авто иногда встает вопрос о преобретении очередного "коня" будь то для работы, отдыха или вообще автомобиля для передвижения.А каждая из моделей автомобиля стара читати відгук

Продаж б/у Citroen