Відгуки про Citroen Jumpy 2002

На даний момент на нашому сайті додано 3 відгуків про автомобілі Citroen Jumpy виготовлених в 2002 році. Ви також можете почитати відгуки про Citroen Jumpy інших років виготовлення, наприклад в 2001 році або в 2003 році

Середня оцінка: Средняя оценка: 4 (3 відгуків)
ВАСИЛЬ
ВАСИЛЬ
Ивано-Франковск
2.0 дизель, MT
2002, 246.000км
+30 / -3 Citroen Jumpy 2002

перед цим авто було ауді 100. тут клас не той, тому порівнювати не буду. близько року їздив на цьому мінівені, все було непогано. потужний двигун, нормальний розхід палива. погана шумоізоляція. в один момент картина різко змінилася і тиждень експлуатації почав чергуватися з кількома днями ремонт читать отзыв

Валерий
Валерий
Полтава
2.0, MT
2002, 200.000км
+153 / -1 Citroen Jumpy 2002

Как правило перед любителями авто иногда встает вопрос о преобретении очередного "коня" будь то для работы, отдыха или вообще автомобиля для передвижения.А каждая из моделей автомобиля старается сочетать в себе экономичность, долговечность, надежность и.т.п. Так вот по этому поводу. Эксплу читать отзыв

Юрий
Юрий
Херсон
2.0, MT
2002, 111км
+142 / -3 Citroen Jumpy 2002

Стал выбор что брать для работы. расмотрел пару вариантов и остановлся именно на Ситроене (незнаю чего но очень понравился) и я в этом не разочаровался. Качества что говорить в нём проще перечислить недостатки чем достоинства. читать отзыв

нові відгуки про Jumpy 2002 року