Відгук Chery Kimo 2008 1.3 механічна

Chery Kimo (A1)
Chery Kimo

Рік, пробіг: 2008, 5.400 км
Компл.: все

Проїхав уже більше 5 тис. Що можу сказати. Підвіска тупо для нормальної дороги, по поганій дорозі потрібно дуже акуратно їхати, бо їдеш як на возі, хоча це можк бути через те що вона легенька, булаб жорстка підвіска на поворотах перекидалась. Щодо двигуна, салону, магнітоли, світла, кондиціонера претензій немаю. Зразу ж на другий день після покупки сів акумулятор, замінили по гарантії, але їздив 3 рази, та і то акумулятор міняли півтори години і після заміни перестали працбвати прибори (у когось ростуть руки із жопи) вернувся інший майстер все зробив. Бензину по місту жре дохера. Я постійно їжжу із жінкою на роботу з Оболоні на Артема потім на Дружби Народів. і назад. Пробки майже всю дорогу. Проїжаю по дорозі на роботу дві тянучки (на Петрівці, і на Подолі) з роботи три тянучки Десь в центрі (не завжди) на Артема постійно і на Подолі. Розход виходить 8-9 літрів. По трасі бере нормально 540 км я проїжав на 25 літрах

Ціна, зовнішній вигляд, кондиціонер і все остальне що входить в комплектацію, розход по трасі.

Великий мінус бокові стійки лобового скла дуже широкі нічого не видно, одного разу чуть би не попав у ДТП. Жорстка підвіска. Розхід палива по місту не менше 8 л. на 100 км.

Обговорити відгук про Chery Kimo (A1) 2008

Артем

Що порадиш? Якщо б зараз вибирав, купував би Кімо?

Анатолій

Купував би, бо за такі гроші кращої машини не існує

Водій

У машини дуже короткі передачі. Треба швидше переключати на наступну.раніше ніж в інших машинах. У мене вдається "повзти" іноді навіть на 3-Й.

Вероніка

Купила КІМО і надзвичайно задоволена.Проїздила небегато.За 3 місяці 10 000км. єдине це через зиму щось моторчик в щітках забарахлив але по гарантії поміняли. Вона в мене класна!!!

Chery Kimo

Роман
18.05.2008

Автомобилю 1 месяц, пробег 3000 км, производство и сборка - Китай (не заз) !!! При покупке, надо сразу поменять свечи 1 - просторная в салоне 2 - комфортные сидения 3 - отличный дизайн интерьера 4 - о читати відгук

сергей
23.06.2008

прекрасный женский автомобиль, со спортивным уклоном ходовие качества у него хорошие даже учитывая то что я приобрёл кимо для деревни , дороги далеки от совершенства , тем немение тихий в ходу , приёмист читати відгук

Продаж б/у Chery

Chery Amulet 2010 Chery Amulet 1000$ 2010