Відгуки про ЗАЗ Lanos 2008

На даний момент на нашому сайті додано 4 відгуків про автомобілі ЗАЗ Lanos виготовлених в 2008 році. Ви також можете почитати відгуки про ЗАЗ Lanos інших років виготовлення, наприклад в 2007 році або в 2009 році

Середня оцінка: Средняя оценка: 4 (4 відгуків)
Віталій
Віталій
Шепетовка
1.4 бензин, MT
2008, 250.000км
+2 / -3 ЗАЗ Lanos 2008

Ціна-якість на момент придбання найкращі. Будь-який ВАЗ по надійності і комфорту близько не стоїть. Якщо машину обслуговувати вчасно і якісно то проблем не буде. Мінус лише один - це система охолодження. Антифриз шукає вихід будь де. Потрібно постійно слідкувати за рівнем охолоджуючої рідини. Заводс читать отзыв

Николай
Николай

Подольск
1.4 бензин, MT
2008, 84.000км
+22 / -0 ЗАЗ Lanos 2008

После того как ланос попал в руки наших "специалистов" машина стала напоминать конструктор собранный в подвале. Хочется пожелать васадзе и его семье всю жизнь ездить на своих чудо самоварах. Так не любить автомобили да что там автомобили - простых людей не любить и не уважать их труд за ко читать отзыв

Запорожье
1.5, MT
2008, 22.000км
+13 / -2 ЗАЗ Lanos 2008

машина конца 2008 года, сборка ЗАЗ. Говорят, что наша сборка плохая. Не буду переубеждать в обратном, просто поделюсь своим опытом. Пробег небольшой, в принципе, но достаточно тяжелый: постоянные поездки на короткие расстояния в условиях города. За это время по гарантии поменял амортизатор (сразу, т читать отзыв

Серёга
Серёга
Хмельницкий
1.4, MT
2008, 20.500км
+4 / -1 ЗАЗ Lanos 2008

Незнаю кому там чтото не нравится но я доволен автомобилем проблем ноль удовольствия масса меняю масло и все фильтра через 7-8 тис.км. пробега и езжу и зимой и летом получая только удовольствие. читать отзыв

нові відгуки про Lanos 2008 року