Відгуки Volvo (Вольво)

Роздумуєте над покупкою Volvo? Сумніваєтеся в надійності або зручності? Прислухайтеся до відгуків власників Вольво. Наш каталог відгуків про авто допоможе Вам зробити правильний вибір і залишитися задоволеним купленим авто. Оберіть зі списку модель Volvo, яка Вас цікавить і перейдіть до каталогу відгуків її власників. Для Вашого зручність ми зробили можливість знаходити відгуки за роком випуску автомобіля.

Середня оцінка: Середня оцінка: 4.5 (124 відгуків)

Оберіть модель Volvo

Вам вже пощастило їздити на автомобілі Вольво? Розкажіть про свої враження іншим - напишіть свій відгук, щоб допомогти іншим зробити правильний вибір - купувати чи не купувати автомобіль марки Volvo

Останні відгуки про автомобілі Volvo

Andriy
Andriy

Полтава
Volvo XC40
електроAT
2021, 800км
Volvo XC40 2021

После чуть более 3,5 лет и 68 тыс.км пробега, расстался со своей XC60 D5 2018МГ. Далее, в основном, хочу поделиться историей как я пришел к электричке Вольво, так как практического опыта еще маловато (надеюсь, будет чем дополнять). Приобрел XC40 Recharge 2022МГ, что для меня самого было несколько читати відгук

Oleksandr Bilyi
Oleksandr Bilyi

2.0 бензин, AT
2017, 65.000км
Volvo XC60 2017

И все же Volvo это китай, в плохом смысле этого слова... Первые два года я был просто в восторге от ХС60, динамика, комфорт с лихвой компенсировали проблемы с постоянно замерзающими дверями зимой (в первый раз с таким столкнулся), ломающимися дворниками на трассе в сильный снег (тоже в первые со  читати відгук

Екатеринбург
2.0 дизель, AT
2019, 25.000км
Volvo XC60 2019

Мне кажется, что Volvo XC60 сегодня - один из самых интересных кроссоверов для ежедневного пользования. Собственно, так я его и выбирал. Он покупался как единственная машина в семью. Езжу я много. Важно, чтобы был комфорт, надежность, разумный расход топлива и адекватные траты по страховке. Все что  читати відгук

Найбільш обговорювані моделі Вольво

Volvo XC70