Відгук Opel Vectra 1996 1.8 бензин механічна

Винница

20.01.2012
Opel Vectra

Рік, пробіг: 1996, 212.000 км

Доброго дня всім власникам цього незамінного в наш час авто!!! В мене була одна (96, 1, 8 седан) взяв з 210000 тис. за 6650 дол. Пройшла вона в мене за 9 міс. ще 56000 тис. і поїхала далі за 7000 дол. "Рвав" я її інколи жорстко, але витримувала вона все!!! Бездорожжя, сніга, болота, стрілку ложив неодноразово, на сфітлофорах тягався, грузив по завязку-пофіг!!! Задоволений!!! Взяв іншу-96, 1.8, хетчбек, гранатова. Оригінал, без підкрасів, 178000 км. рідного пробігу. Машина-САМАЛЬОТ!!! Викинув з резонатора всю "срань"-машина як на світ народилась!!! Раджу це робити всім!! І звук став серйозний і прийомиста на 20-30% стала!!! Хетчбек взагалі чудово. Грузив в неї за один раз ванну(1.8м), унітаз, умивальник, біде, дзеркало, тумбочка під умивальник, рулон кабеля і дружина ще спереді сиділа!!! Машинка супер!!! По трасі на 270 км (з них 30-40 по городу) при швидкості 90-130 км/год. вкладаюсь в 20л.!!! По обслуговуванні не дорога. Один мінус це задні плаваючі салейнблоки. По наших дорогах летять через кожні 30-40тис. км., а так машина-ОГОНЬ! Обовязково слідкувати за кузовом. Не допускати корозії, бо швидко поширюється. При купівлі звертати увагу на арки задні, передні двері по низу (з середини, дніще, багажник під запаскою) двигун компресія не менше 13, 5. В моєї "Ласточки" 15, 2 при 212000 км. Люблю цей авомобіль. Всім ні жезла ні гвоздя!!!

Росход, комфорт, недорога в обслуговуванні, зовнішній вигляд, завжди цінниться!

Мінуси є в кожного авто. Але якщо машині вчасно давати те, що їй необхідно, то все буде чікі-чікі-бом-бом!!!

Порада покупцеві: Уважно дивіться кузов! Все інше можна зробити.

Обговорити відгук про Opel Vectra 1996

Opel Vectra

максим
07.06.2008

в многолетней эксплуатации автомобиля он зарекомендовал себя очень хорошо серёзных поломок не случалось проблем по обслужеванию нет читати відгук

27.10.2008

Вобщем автомобиль класній! Есть конечно недостатки и один из них возрост. В управляемости очень хорош но нехватает ему мощьности. Но небольшой расход топлива. читати відгук

Продаж б/у Opel Vectra

Opel Vectra 2008 Opel Vectra 6400$ 2008