Відгук Opel Vectra 1992 1.8 механічна

11.12.2007
Opel Vectra

Рік, пробіг: 1992, 295 км
Компл.: мі

Хороший надійний автомобіль, комфортний, не було такого щоб відразу машина "стала". Звичайно що все залежить від рук в яких знаходиться авто. Свою вектру купив в страшному стані, з 1992 року в ній мінялось хіба що масло (грубо говорячи). За місяць їзди стільки всього повилазило що я за голову взявся. Знав що машина ламається но що так часто....Кажу ж вам ще раз, все залежить від попереднього власника. Якщо машина "вбита" треба покласти добру копійку і спеціаліста. Скільки раз не ламалася мені я ніразу не стояв на дорозі. Машина завжди "дотягувала" до сервісу. Проста в обслуговуванні, недорогі запчастини. Якщо все в порядку то їздиш із задоволенням, та й вигляд гарний має. Після Вазів, дуже помітна різниця в комфорті і в місткості, в багажник влазить практично все, в своєму хетчбеку возив навіть комод який як мені здавалося ніколи б не вліз.

надійність, комфорт, зовнішній вигляд, простий в обслуговуванні, перед поломкою дає про себе знати

гниє!!!!!!!!!!!!! практично все, ланжерони, стойки, пороги, ну одним словом при покупці скидайте мінімум 200 у.о. на варку, що б вам не говорили, тому що навіть те що поварили дуже швидко прогниває, ну і низька посадка можна сказати теж мінус (це для міста Львова) так як наші вулиці пристосовані хіба що для позашляховиків.

Порада покупцеві: Беріть нормальний кузов, все інше робиться.

Обговорити відгук про Opel Vectra 1992

Opel Vectra

Леонид
Украина, Донецк
22.10.2007

отличный автомобиль. Недорогое обслуживание + отличная езда = opel vektra. Этот автомобиль не заменим, если Вы хотите получить максимум удовольствия от езды за минимальное количество денежных знаков. читати відгук

Андрій
Украина, Львов
06.10.2008

Експлуатую Вектру 2, 5 роки, за цей час пробіг 75 000 км. Загалом задоволений. Машина надійна, мягка, відносно проста, легка в ремонті, запчастини по ціні на рівні ТАЗів. Ходова просто супер, за 75 000 читати відгук

Продаж б/у Opel Vectra

Opel Vectra 2008 Opel Vectra 6400$ 2008