Відгук Nissan Qashqai 2023 1.3 turbo бензин автоматична

13.02.2024

Рік, пробіг: 2023, 50 км
Двигун: 1.3 turbo бензин
Компл.: N-Connecta

Витрата пального по місту: 10.0 л/100км, по трасі: 7.0 л/100км, середній: 0.0 л/100км

Добрий день усім автолюбителям. Вирішив теж залишити відгук, адже це у якійсь мірі допомагає з вибором авто. Я, наприклад, читав відгуки на Інфокарі, і мені здається це допомагає.

Отже, про мій експіріенс з вибору авто.

Моя сім'я 11 років використовувала ніссан кашай 1.6 л на механіці, 5 передач, 117 к.с. Ми повністю були задаоволені цим автомобілем, бо він приносив тільки позитивні моменти. Але прийшов час заміни на щось інше, більш нове і сучасне авто.

Звісно ми думали про новий кашкай, але як завжди ціна нового кашкаю літом 2023 року була захмарною. Тому шукали щось б/у в районі 20 тисяч баксів. Відразу скажу, що поки ми думали ринок на стільки змінився, що ми почали думати про нове авто. Почали тестити щось в класі кашкая: мазду сх-30, сеат атеку, шкода карок, і потім ще спробували С-5 aircross, форд кугу, сх-5, коли на них пішла знижка. Ціну розглядав в районі 28-29 тис баксів. І тут звичайно, якщо порівнювати опції кожного авто, то Ніссан Кашкай в кінці кінців виявився найбільш привабливим за нашими критеріями.

Сучасніть, відносна надійність, наявність багатьох опцій в цій комплектації ну і валідність на вотринному ринку. Хоча мені дуже сподобався С5 aircross і мазда СХ-5, але сім'я обрала кашкай... Правда поки ми думали-вагалися, поки продали старе авто, то ціна в салоні змінювалася, при чому в більшу сторону(((( Але так зірки зійшлися, що ми таки придбали саме кашкай.

Нижче зазначив основні плюси і мінуси, але це тільки перше враження. Як буде далі - час покаже. Сподіваюсь враження, будуть не гірші ніж від старого кашкая))).

Зовнішній вигляд. Фарба сірий перламутр просто "бімба")).
Камера 360 (вирішує усі питання по парковці).
Комфорт ходової підвіски.
Сучасна платформа і технологічність (купа різних плюшок).
Двигун спритний, крутить норм (після 1.6 л це як космос).
Цифрова панель приладів і дисплей .
Класне світло.

Гальма скриплять (сподіваюсь пройде).
Арки коліс у дощ чи бруд, як барабани (треба робити шумку).
Система старт-стоп, яку не можна відімкнути назавжди((.
Ніссан коннект у нас не працює((( обіцяють налаштувати, але коли - невідомо...тобто ніколи(((.
Власна навігація трохи недосконала. Гугл мапсу поки вона програє. Андроїд-авто тільки на дроті((.

Порада покупцеві: при можливості затестіть ініші подібні авто і обов'язково порівнюйте опції. Ну і найголовніше, як на мене, необхідно відчувати "свій автомобіль" серцем))).

Обговорити відгук про Nissan Qashqai 2023

Роман
Украина, Львов
16.10.2023

Обираючи між Tucson, CX30 та Qashqai, зупинився на Qashqai. Маленька знижка в 2% за програмою лояльності від Nissan теж стала приємним бонусом. Я обрав комплектацію Tekna+, особливо зважаючи на те, що читати відгук

Сергій
04.05.2024

Всім привіт. Придбав собі Nissan e-POWER в комплектації Текна. Поки що не багато наїздив, але деякі висновки вже можу робити. Якщо не забуду, то буду доповнювати. Авто дуже гарне (моя думка) і зов читати відгук

Продаж б/у Nissan Qashqai

Nissan Qashqai 2017 Nissan Qashqai 18300$ 2017