Відгуки про Nissan Qashqai 2023

На даний момент на нашому сайті додано 3 відгуків про автомобілі Nissan Qashqai виготовлених в 2023 році. Ви також можете почитати відгуки про Nissan Qashqai інших років виготовлення, наприклад в 2021 році або в 2022 році

Середня оцінка: Средняя оценка: 4 (3 відгуків)
Сергій
Сергій

1.5 електро/бензин, AT
2023, 600км
+3 / -0 Nissan Qashqai 2023

Всім привіт. Придбав собі Nissan e-POWER в комплектації Текна. Поки що не багато наїздив, але деякі висновки вже можу робити. Якщо не забуду, то буду доповнювати. Авто дуже гарне (моя думка) і зовсім не схоже на Кашкай попередніх версій. До цього у мене був Сузуки СХ4 2017 року, механіка. Авто п читать отзыв

Oleksandr_
Oleksandr_

1.3 бензин, AT
2023, 50км
+3 / -0 Nissan Qashqai 2023

Добрий день усім автолюбителям. Вирішив теж залишити відгук, адже це у якійсь мірі допомагає з вибором авто. Я, наприклад, читав відгуки на Інфокарі, і мені здається це допомагає. Отже, про мій експіріенс з вибору авто. Моя сім'я 11 років використовувала ніссан кашай 1.6 л на механіці, 5 перед читать отзыв

Роман
Роман

Львов
1.3 бензин, AT
2023, 12.000км
+6 / -0 Nissan Qashqai 2023

Обираючи між Tucson, CX30 та Qashqai, зупинився на Qashqai. Маленька знижка в 2% за програмою лояльності від Nissan теж стала приємним бонусом. Я обрав комплектацію Tekna+, особливо зважаючи на те, що моя дружина також буде користуватися автомобілем, і лише ця версія має функцію пам'яті сидінь. Щ читать отзыв

нові відгуки про Qashqai 2023 року