Відгук Nissan Qashqai 2017 1.2 turbo бензин механічна

15.04.2017

Рік, пробіг: 2017, 1.000 км
Двигун: 1.2 turbo бензин
Компл.: XE

Витрата пального по місту: 8.0 л/100км, по трасі: 6.0 л/100км, середній: 7.8 л/100км

Всім привіт! Мій перший відгук, тому напишу про головне. Мотор 1.2 повністю виправдав очікування, економний і досить шустрий. Тандем з 6ст. коробкою дає хорошу динаміку як в місті так і на трасі. По питанню екстерєра і інтерєра можу сказати одне, як на мене то дуже хороше співвідношення ціна-якість (попередня машина citroen c4 2012 дизель). Підвіска жостковата, але я звик за 4 роки на сітроені. Особисто в мене при виборі був лише 1 сумнів і це двигун 1.2 , а все решта без конкуренції.

- економічність;
- дизайн;
- комплектація в базі.

- жостка підвіска;
- не чути двигуна в солоні (взагалі не чути, попередня машина призвичаїла).

Порада покупцеві: Брати і не боятись 1.2, звичайно якщо ви Шумахер, то краще пропустити цей агрегат.

Обговорити відгук про Nissan Qashqai 2017

Volodymyr
Мальдивские о-ва, Мале
07.09.2017

Машина приобретена месяц назад. Комплектация - Tekna. Пробег на текущий момент - 2100 км. После 300 км. Пробега загорелась оранжевым цветом лампочка "Check engine". На автосервисе провели ди читати відгук

Арсений
Россия, Москва
18.01.2019

Это не первый мой Nissan, так сложилось, что, когда все ребята гоняли на модных на то время девятках (преимущественно вишневых), и это считалось, что ты действительно крут, у моего отца был Ниссан Блю читати відгук

Продаж б/у Nissan Qashqai

Nissan Qashqai 2017 Nissan Qashqai 18700$ 2017