Відгуки Land Rover (Ленд Ровер)

Роздумуєте над покупкою Land Rover? Сумніваєтеся в надійності або зручності? Прислухайтеся до відгуків власників Ленд Ровер. Наш каталог відгуків про авто допоможе Вам зробити правильний вибір і залишитися задоволеним купленим авто. Оберіть зі списку модель Land Rover, яка Вас цікавить і перейдіть до каталогу відгуків її власників. Для Вашого зручність ми зробили можливість знаходити відгуки за роком випуску автомобіля.

Середня оцінка: Середня оцінка: 4 (48 відгуків)

Вам вже пощастило їздити на автомобілі Ленд Ровер? Розкажіть про свої враження іншим - напишіть свій відгук, щоб допомогти іншим зробити правильний вибір - купувати чи не купувати автомобіль марки Land Rover

Останні відгуки про автомобілі Land Rover

Надія Волошина
Надія Волошина

Вараш
3.0 бензин, AT
2015, 175км
Land Rover Range Rover Sport 2015

Користуюся своїм RRS з 2020 року. Купувався, як і багато авто, на аукціоні зі США. Проблем з ремонтом (тобто із запчастинами) немає (є багато пропозицій як нових так і б/в деталей). За 3 роки користування враження від авто - вау! До цього часу чути запах преміальної шкіри. Якість внутрішніх матеріал читати відгук

Сергей Коротченко
Сергей Коротченко

4.4 дизель, AT
2011, 367.000км
Land Rover Range Rover 2011

Это не первый мой автомобиль был, так что увидел много хорошего в нем, но и есть недостатки. И, по-правде сказать - эти недостатки начали уже вылазить после 250000 пробега, и основа их была: электроника. Двигатель прошел без ремонта, турбины без ремонта, замету крыльчатки на 1-й турбине - не считаю  читати відгук

Краснодар
2.0 дизель, AT
2021, 2.300км
Land Rover Discovery Sport 2021

Обычно рестайлинг у автомобиля - это немного исправляют внешность, дорабатывают плохо работающие механизмы. И доделывают по мелочи. Наш случай не из тех. Машина сильно изменилась во всех отношениях. Я бы сказал: это новое поколение Land Rover. Не понимаю, почему ее позиционируют как внедорожник. Я л читати відгук

Найбільш обговорювані моделі Ленд Ровер

нові відгуки про Land Rover