Відгуки ЗИЛ

Роздумуєте над покупкою ЗИЛ? Сумніваєтеся в надійності або зручності? Прислухайтеся до відгуків власників ЗИЛ. Наш каталог відгуків про авто допоможе Вам зробити правильний вибір і залишитися задоволеним купленим авто. Оберіть зі списку модель ЗИЛ, яка Вас цікавить і перейдіть до каталогу відгуків її власників. Для Вашого зручність ми зробили можливість знаходити відгуки за роком випуску автомобіля.

Середня оцінка: Середня оцінка: 4.5 (9 відгуків)

Оберіть модель ЗИЛ

Вам вже пощастило їздити на автомобілі ЗИЛ? Розкажіть про свої враження іншим - напишіть свій відгук, щоб допомогти іншим зробити правильний вибір - купувати чи не купувати автомобіль марки ЗИЛ

Останні відгуки про автомобілі ЗИЛ

Виктор
Виктор

ЗИЛ 130
6.0 бензин + ГБО, MT
1986, 450.000км
ЗИЛ 130 1986

Отъездил на ЗИЛу 100 тыс км и продал. Родной бензиновый двигатель ходит до капремонта 300 тыс. на любом масле, независимо от частоты замены. От перегрева двигателя может повести головку - будет пробивать прокладку, пересохнут сальники клапанов - закидывает маслом свечи, троит. Сцепление, помпа, комп читати відгук

Донецк
ЗИЛ 130
MT
1984, 6.000км
ЗИЛ 130 1984

Я купил ЗиЛа в плах-ом состоянии за 2000$+к нему кабину в придачу(кабина была идеальная).Пригнал себе дамой ЗиЛа разобрал его до рамы и начал собирать его заново.Кабину разрезал и сделал ее длиннее на 25см.крышу поднял на 15см.Сам поварил ее сам покрасил.Сделал ремонт двигателя,поставил новый блок,У читати відгук

Іван
Іван
Ужгород
ЗИЛ 131
бензин + ГБОMT
1980, 1.000км
ЗИЛ 131 1980

Прикольне грузове авто. Нормальна грузоподйомність. велика проходимість. Можна поставити газову установку для економічності при поїздках на далдекі відстані. читати відгук

нові відгуки про ЗИЛ