Отзыв ЗАЗ Таврия-Нова 2006 1.2 бензин на механике

Черновцы

27.05.2011

Год, пробег: 2006, 75.000 км

В мене модифікація 110267 вантажний фургон 1, 2 карбюратор. Рік випуску 2006. Брав її, працюючи на фірмі (тобто була службова) новою в кінці листопада 2006 р. В кінці 2008 р. при пробігу 54000 викупив її і став власником. Так вийшло, що з самого початку я на ній їздив і сподобалась і викупив. За весь час експлуатації, хочу сказати, нарікань та поломок не було. Стандартна заміна мастил і розхідників. Їзджу я акуратно (по місту максимум 40, поза містом 90), тому і служить машинка вірою і правдою. 1 раз їздив в Чернігівську область а потім звідти в Крим і назад в Чернівці і проблем не було ніяких. Розхід зхдивував - 5, 7-5, 8 по трассі і 6, 5-7 по місту. Заливаю 92 але тільки на хороших заправках - ОККО або Shell і не шкодую. 2 рази в рік для заспокоєння своєї душі їзджу да карбюраторщика на профілактику. В разі будь-яких питань пишіть zhmen@nm.ru або 0501001219

дешева в обслуговуванні, надійна, економна, сидіння більш зручні ніж у ВАЗів 9-к або 6-к

купуйте запчастини в офіційних представників і буде вам надійно і на довго

Совет покупателю: раджу всім для міста і роботи авто те що треба

Обсудить отзыв про ЗАЗ Таврия-Нова 2006

Рома
Украина, Донецк
26.07.2007

довольно хорошее авто.двигатель надежен, а вот качество интерьера и удобства в салоне неочень. За год эксплуатации, у меня притензий к авто у меня нет. испытывали авто и на бездорожье , и на дальние расс читать отзыв

10.03.2009

Автомобиль в идеальном сосотоянии, очень хорошо и аккуратно обкатан одним хозяином, в процессе эксплуатации заправляляся только 95 бензином, каждые 10 тысяч проходил плановое ТО. О чем есть отметки в читать отзыв

Продажа б/у ЗАЗ Таврия-Нова