Відгук ЗАЗ 1103 Славута 2010 1.3 бензин механічна

Чернобай

31.01.2013

Рік, пробіг: 2010, 25.000 км
Кузов: ліфтбек, 5 дв.

Машинку купляв у салоні, після передпродажної підготовки відразу все перевірив сам, на диво все було нормально, від гарантії відмовився відразу оскільки руки правильно заточені а машина як конструктор до сміху проста. За три роки експлуатації значних поломок не помітив, а якщо і траплялися не великі то з моєї вини і все виправлялося на місці і підручними засобами. Як казав машина дуже проста, все розбирається і складається без проблем і спецінструментів, я якось навіть бензонасос повністю розбирав щоб почистити і склав з таким же успіхом. Славута це засіб пересування перш за все, звичайно після москвича вона як мерседес, а так трохи шумоізоляції і місця взимку, якщо у курточках сидіти, не вистачає, хоча при доволі потужній пічці дого всидіти вам не вдасться, да вона шумна, да корява, зате через 5 хв уже топить на всю. Прохідність машини для легковика просто вражає я на зиму піднімаю задок і зпереду ставлю вищі покришки 165\70 і їде набагато краще ніж батькова десятка, якось горнув сніг по самий капот 300 метрів, свіжий звичайно:). Про об"єм багажника можна складати легенди, холодильник норд 165 см влазить без проблем при закритій ляді, а якщо не закривати то я возив доски 4.5 метра. Витрату палива заміряв спеціально по технології: літом по трасі при швидкості 90 км\г 4.5 літри в місті 6 взимку по сніжній каші коли увімкнути все що можна, підігрівач стікла, пічка, світло то до 9 доходить по місту. Динаміка до 100 вражає після вже як утюх, розгін заміряв, із 16 сек. поставлених заводом мені вдавалося без напрягу за 14 сек. розігнатися до 100, це при тому що збоку сидів пасажир що тримав секундомір, бензин був 92 і мети ставити рекорди не було. Змагався із ваз 2106 через 400 метрів я його вже не міг роздивитися у дзеркалі заднього виду це при тому що пацан ліхач а я не намагаюся випробовувати долю.

Надійність, простота і дешевизна обслуговування, об"ємний багажник, витрата палива, динаміка до 100 км.

Мало місця пасажирам, стійкість на трасі після 100.

Порада покупцеві: Ідеальна для першого автомобіля, як робоча машина оскільки великий багажник.

Обговорити відгук про ЗАЗ Славута 2010

vya4ek

ну просто пуля! :D

ну на пулю слабовата але стріла в самий раз, тільки якщо самому їхать

Оникс

А где ж это славута едет краще чем десятка? Не смеши. У десятки до 100 разгон за 12 а у тебя за 14. Та и после 100 десятку ветром не телепает на трассе как славуту. И по снегу ваз едет лучше на нормальной резине и клиренс больше.

Відповідаю: по перше чи пробував ти ці дві машини по бездоріжжю? я не відносюся до тих хто прочитавши 100 відгуків про машину береться за неї доказувати чи аналізувати їх ходові якості, якщо я про щось пишу значить я це перевіряв в силу своє допитливості і бажанню не бути тупим користувачем бренду. Мої аргументи 1. Менша вага не так грузне, 2. вужчі колеса по снігу краще йдуть за ширші, чого не скажеш про пісок на цьому я колись лоханувся, 3. двигун у славути краще працює на низах а це дуже важливо при офроуді, чого не скажеш про вазовський мотор який любить обороти і частенько сам зариває машину. 4. передні і задні звіси менші це покращує геометричну прохідність 5. у стандартних моделях кліренс одинаковий але ж у мене вища за рахунок покришок і проставок під задні амортизатори, розмір перевіряв банальною рулеткою 2 см різниця у пользу заза . А ще у ваза слабке місце піддон що е мало чи ненайнижчою точкою і найбільше старадає від необережного офроуду, защита зменшує кліренс майже на 2 см. А взагаліто в мене у користувані були всі моделі лади від 8 до 10, живучи на новостройках де дорога буває в рідких випадках можу сказати що прохідність вісімок краща за задньоприводних родичів але з придбанням славути кількість походів по трактор зменшилась у рази а так то на трасі всі вази вище 8 моделі безумовно кращі але ж і ціна як мінімум на 20 тис більша. тож коли став вибір купівлі навчений б/у вазами вирішив взяти слабше але нове.

Оникс

Я не знаю на какой ты десятке ездил, но на десятках если поставить проставки (а все так и делают) она выше славуты. Потом на десятке первая передача очень короткая и на бездорожье зарыться практически нереально! У меня машина только по рыбалкам и ездит поэтому я знаю о чём говорю. А чтобы меньше ходить за тракторами дружите с головой и реально оценивайте возможности машины и свои. С дуру можно и ниву на брюхо посадить

Оникс

А в общем я со всем согласен. Славута у двоюродного брата так что поездил немного на ней

igordem

9л по городу еще поверю. по трассе 5-свистишь 7-7.5. С остальным в целом соглашусь.

якщо під час їзди уявити що між ногою і педаллю газу лежить сире яйце, то машина і не так може здивувати, звичайно захвату це у отчуючих водіїв не викличе

Aliklistopad

Скажите а пальцы не торохтят на на инжекторном двигателе у меня на карбе просто клокотали от второго бензы и приходилось только 5-й лить?!

Евгений
Украина, Кропивницкий
28.10.2010

Отец решил купить машину славуту 1, 3 инжектор. Мне она сразу не понравилась, когда сел в салон вообще разочаровался. Места очень мало как то не привычно. Но со временем привык, только иногда когда зал читати відгук

сергей
12.03.2010

купил новую почти год назад, потому что срочно нужна была доступная машина, но б\у не хотел машиной доволен. бывают всякие проблемы, но свою основную функцию выполняет исправно читати відгук

Продаж б/у ЗАЗ

ЗАЗ Forza 2013 ЗАЗ Forza 1500$ 2013