Отзыв ЗАЗ Sens 2012 1.3 бензин на механике

Виноградов

23.10.2013

Год, пробег: 2012, 1.000 км
Компл.: люкс

Перші неприємності з даним авто в нас почалися ще в автосалоні. Після того, як ми повністю оплатили вартість автомобіля і вже готові були повертатись додому, до нас вийшли працівники салону і сказали, що в автомобілі не працює спідометр. Оскільки ми купляли автомобіль в суботу, то полагодити його було нікому, хоча за тиждень до покупки ми телефонували менеджеру, щоб нам підготували машину. Після того, як ми висловили свої зауваження, менеджер, з винуватим виразом обличчя, запропонував приїхати знову, а це на відстані 100 км. в один бік. Подякувавши за "прекрасний" сервіс ми забрали автомобіль і поїхали, вирішивши, що вдома полагодити спідометр дешевше. Виявилось, що з ним все добре, просто працівники, коли переганяли авто зняли фішку, щоб не набігав пробіг і забули приєднати. Приблизно через тиждень ми вирішили обробити автомобіль антикорозійним покриттям і поставити шумоізоляцію, так як повністю відсутня антикорозійна обробка та шумоїзоляція, а також немає підкрильників. Через два місяці після покупки з"явився стукіт під капотом, котрий поступово посилювався. Звернулись в СТО, де виявилось, що при збірці автомобіля працівники поставили в генератор підшипник не того розміру і не докрутили гвинт кріплення, від чого на генераторі повністю пошкодився якір. Через халатність працівників потрібно ставити новий генератор. Краще за такі гроші було взяти б/у іномарку, бо в нашій країні ще не скоро люди навчаться бути відповідальними до своєї роботи.

Красивий зовнішній вигляд, відносно плавна їзда.

Халатне відношення працівників заводу до збірки автомобіля.

Совет покупателю: Якщо ви вирішили купити дану модель, то перед тим, як заганяти авто в гараж, відвезіть в СТО, щоб подокручували всі гвинти.

Обсудить отзыв про ЗАЗ Sens 2012

Semenuk

обидно люди покупают отечественное авто(правда корейского происхождения) и такое(((....никакие я вижу пошлины-акцизы качество нашей сборки не улучшают.....

tas7

Только сочувствую

сергей-ua

Какой не навязчивый сервис ,суббота,а у них выходной.

alex13

пардон, а при чем тут сборщики ЗАЗа, генератор ставят или москальский, или херсонский какой пришел в коробке в мелитополь, а спидометр отключают специ из укравто. кстати и проблемы с холостыми из-за москальской топливной, а как ставят датчики GM так и забывают о траблах. я своего СЕНСа брал в 2011 и рад что наши специ из кировоградавто кроме снятия целофана грязными руками ничего ни делали, потомуи к машине ВООБЩЕ никаких претензий не имею и расходом (5,2 - 5,4 при 95-105 кмч) радует!

-1ОТВЕТИТЬ

sens
13.05.2012

Всім привіт! Купив "Сенс SX" Наїздив 100 км. Із зауважень: трохи туга коробка, але вже ніби розробляється (зчеплення потрібно повністю вижимати). Ходова чудово ковтає ямки. Проблем з динамік читать отзыв

Гість
Украина, Черновцы
27.07.2012

Машина використовується в місті і на трасі. Розхід по трасі 6, по місту до 9 в пробках. Керованість нормальна, підвіска досить непогано справляється зі звичайними нерівностями, але на великих ямах дуж читать отзыв

Продажа б/у ЗАЗ Sens

ЗАЗ Sens 2013 ЗАЗ Sens 4700$ 2013