Відгук Volkswagen Transporter 2007 2.5 дизель автоматична

28.06.2016
Volkswagen Transporter

Рік, пробіг: 2007, 310.000 км
Двигун: 2.5 дизель
Кузов: мікроавтобус, 5 дв.

Витрата пального по місту: 11.0 л/100км, по трасі: 9.0 л/100км, середній: 10.0 л/100км

Transporter t5 2007 р., 2.5 TDI, 96kW (перечіпований на 128kW), АКПП6. Двигун BNZ. Купляв авто більше півтори років тому. наїздив приблизно 70 тис.км.

З двигуном проблем не має. Масло заливаю Castrol long life 5w/30. Заміна кожні 10 тис км. Автомат працює бездоганно.

В мене багата комплектація. Автомобілем задоволений на 200%! За виключенням деяких проблем.

1) Права піввісь... що сказати - болюча тема пошановувавіч швидкої агресивної їзди. За півтора року вже другий раз міняю всю в зборі. Шліци не обрізає як механіці, але присутня вібрація з правої сторони. Яка постійно посилюється. Тобто якщо любите швидку їзду то збирайте гроші на нову піввісь. Хорошу б/у знайти важно... Нова з дешевих не ходить навіть 5 тис.км. Тому, або хороша б/у за 150$-180$, або нова за 300$.

2) Передні втулки стабілізаторів. Вилітають за 10-15 тис км. Майстри кажуть що 2.5 тяжкий двигун, тому не ходять довго. А в мене ще і автомат. Це + ще кілограмів 100.

Маючи в господарстві wv lt35 скажу що проти т5 по обслуговуванню холявний автомобіль

Комфотний, зручний, надійний. При хорошому вчасному обслуговуванні машина варта уваги. Рекомендую!

В 2.5 tdi: дорогий в обслуговуванні, слабенька передня підвіска, права піввісь проблемна.

Порада покупцеві: Перша проблема в 2.5 це піввісь. Друга це двигун. Тобто якщо лити масло не з допуском і дешеве то їздити не буде.

Обговорити відгук про Volkswagen Transporter 2007

Volkswagen Transporter

Анатолій
Украина, Винница
07.12.2010

Фольксваген Т5 не замінима машина для сімї. В грузопасажирі може поміститися 5 чоловік плюс велике багажне відділення на перевозку багажів. Я часто їзджу кататись зимою на лижах , а літом на моря--- п читати відгук

01.05.2015

Возможно мой отзыв для кого-то будет решающим в вопросе выбора авто!!! Итак, начнем из далека... имею очень достойное личное авто, но страдаю навязчивой болезнью бусовода. В автопарке компании были читати відгук

Продаж б/у Volkswagen Transporter