Відгук ВАЗ Lada Priora 2007 1.6 бензин механічна

18.07.2013
ВАЗ Lada Priora 2170
ВАЗ Lada Priora

Рік, пробіг: 2007, 58 км

Була Приора 2170 1.6 16v проїздив на ній три місяці скажу просто як є жах а не авто. Неслухайте хто каже це класне авто це неправда просто їм стидно признавати що це жах. Придбав в Марті був радий 07 р. 58 тис. Пробігу перевіряв не зматаний бита не була. На третій день почалось праве скло не опускається зі сторони водія тільки з правої, електро зеркало праве перестало працювати, жаба пластик лобового скла був як змія весь покручений, при холодному запуску стукають колапана п'ять хвилин і перестає, в коробці щось стало хрустіти вижимаєш сцеплєніє перестає але хрустить завжди, литі дискі туфта, їздив в сніг замети але коли все почало розтавати пройшли морози здивувавсь в салоні під ковроліном вода, почав дивитись звідки тече побачив що скрізь. З під торпеди як з крана устранив висушив думаю все, дощ знов Мокро шукаю де з усіх дверів наружна резінка скла все в дверку з дверкі в салон прямо водопад купив нові поставив все проблему вирішив. Дощ знову те саме. Далі просто нехватило нервів продав. Їздив три місяці. Машина фуфло просто вона нестоїть тієї суми яку за неї просять. До Приори були 2109, 21099, 2110 вони і то кращі набагато.

Їх немає запчастини як на іномарку хто не вірить потім побачить.

Приора це весь мінус. Кажу так бо їх багато.

Порада покупцеві: Ні купувати таке авто просто нераджу нікому. Хай автовазу стане стидно що ніхто нехоче брати їхні машини вони нестоять тих грошей що за них просять. Можна купити краще і набагато краще. За ціну нового авто Приора.

Обговорити відгук про ВАЗ Lada Priora 2170 2007

ING

Зачем брал?

До неї була 10-а думав мені сподобалась,думав Приора іще краща. Оказалось туфта і зразу продав.

Nikoly Voronin

и дергнуло же Вас купить это ведерце......

Да це точно на щот відра. І доргнуло.

ВАЗ Lada Priora

Гена
20.10.2007

Купил я себе Приору! Первое ощушение: тише , мягче , тяга вроде тоже есть и на вид вроде ниче так. Ну ладно думаю пока обкатка не буду слишком давить на газ, как положено. Прошли первые 500 км. Теперь читати відгук

22.03.2008

Купил себе Приору просто захотелось обновить, сделал шумовку, затонировал, обработал, поставил музыку еще + 2500тыс.у.е., пока доволен, немного не равномерно работает двигатель, и не нашел защит под а читати відгук

Продаж б/у ВАЗ

ВАЗ 2106 1992 ВАЗ 2106 640$ 1992