Відгук ВАЗ Lada Kalina 2006 1.6 бензин механічна

Надійність:
Комфорт:
Ходова:
Зовнішність:

лада каліна в мене службова, взяв авто з пробігом 95 000 км, зараз намотав 132 000. за період експлуатації в 9 місяців серйозних поломок не спостерігав. була заміна радіатора (старий лопнув). Спочатку автомобіль перегрівівся, але з новим радіатором все вирішилось. 100 км тому почав через раз працювати склопідйомник із сторони пасажира. Рівнемір топливо показує з похибкою в 30-40 відсотків. Відкручувались гайки на двірниках - що ледве не призвело до біди на дорозі.... передачі перемикаю на швидкостях.

1 передача - 10км.
2 передача - 20 км.
3 передача - 30 км.
4 передача - 45 км.
5 передача - після 65 км.

Такі короткі передачі мене зовсім не влаштовують, але мотор проситься перемикати (мабуть машина вже убита) максимальну швидкість, яку я розганяв - 150 км. На такій швидкості мотор страшно реве(((. Крейсерська швидкість в мене по трасі 105-110 км., при такій швидкості шум в салоні невеликий та витрата топлива 6-6.5 літрів. Взимку замерзає замок багажника (питання вже вирішилось за допомогою змащування)

Плюси та мінуси автомобіля

електропідсилювач керма, зовнішній вигляд, динаміка розгону.

дуже шумний, часто перегрівається.

Порада покупцеві

надійний автомобіль.

Так Ні

Обговорити відгук про ВАЗ Lada Kalina 1118 2006

зараз в експлуатації ланом 2010 року випуску, автомобіль кращий ніж лада каліна, але дизайн більше подобається каліни.