Відгук ВАЗ Lada Kalina 2006 1.6 бензин механічна

06.06.2012
ВАЗ Lada Kalina 1118
ВАЗ Lada Kalina

Рік, пробіг: 2006, 132.000 км

лада каліна в мене службова, взяв авто з пробігом 95 000 км, зараз намотав 132 000. за період експлуатації в 9 місяців серйозних поломок не спостерігав. була заміна радіатора (старий лопнув). Спочатку автомобіль перегрівівся, але з новим радіатором все вирішилось. 100 км тому почав через раз працювати склопідйомник із сторони пасажира. Рівнемір топливо показує з похибкою в 30-40 відсотків. Відкручувались гайки на двірниках - що ледве не призвело до біди на дорозі.... передачі перемикаю на швидкостях.

1 передача - 10км.
2 передача - 20 км.
3 передача - 30 км.
4 передача - 45 км.
5 передача - після 65 км.

Такі короткі передачі мене зовсім не влаштовують, але мотор проситься перемикати (мабуть машина вже убита) максимальну швидкість, яку я розганяв - 150 км. На такій швидкості мотор страшно реве(((. Крейсерська швидкість в мене по трасі 105-110 км., при такій швидкості шум в салоні невеликий та витрата топлива 6-6.5 літрів. Взимку замерзає замок багажника (питання вже вирішилось за допомогою змащування)

електропідсилювач керма, зовнішній вигляд, динаміка розгону.

дуже шумний, часто перегрівається.

Порада покупцеві: надійний автомобіль.

Обговорити відгук про ВАЗ Lada Kalina 1118 2006

зараз в експлуатації ланом 2010 року випуску, автомобіль кращий ніж лада каліна, але дизайн більше подобається каліни.

ВАЗ Lada Kalina

Украина, Черкассы
12.03.2008

Автомобиль увидел в инете, сразу и решил его купить. Но в нашем городе в 2006 купил одним из первых - главным козырем было то , что изготовлен на ВАЗЕ, применяются высокоустойчивые к корозии металлы, читати відгук

Давид
Украина, Симферополь
27.07.2008

машина очень хорошая комфортная просторная красивый салон прятная оббивка - это совсем непохожая на предыдущие ВАЗовские модели читати відгук

Продаж б/у ВАЗ Lada Kalina