Отзыв ВАЗ 21093 2004 1.5 на механике

Юра
Черновцы

25.04.2008

Год, пробег: 2004, 70.000 км

Робоча лошадка! Проїжала в мене будь-де... гори, ліси, траса. Після двох років почав дрожати салон, зробив шумоізоляцію, тепер негірше ніж в тата в "мерседесі". Виглядає класно, бо за машиною дивлюся вправно, працює як годинник. Не буду міняти ше роки зо два, бо не нащо впринципі (хорошу нову іномарку менш ніж за 13000 уо не знайдеш, а їжжені дорогі в обслуговуванні)!!!!!

Шо танк - все побарабану. Інжектор - розхід 6.5 траса / до 9 по місту (якшо трохи витискати газу між світлофорами). Зимою заводиться з "півоберта". М'яке і легке кермо - нетреба ніякого гідропідсилювача! Перевірено їде 180 на годину (правда не рекомендую більше 150 з нашими дорогами, починає "плавати"). Передня оптика (фари) світять на штатних 60ватках навіть краше деяких іномарок.

Інжектор хоче 95 бензину, на 92 тяга трохи слабша (якшо пенсіонер за кермом то 92 підійде). Каталізатор довго на нашому паливі не живе! (Осипається і забивається). З часом починає гриміти пластмасовий салон.

Совет покупателю: Як перший автомобіль - ідеальний вибір. Недорога в обслуговуванні, бити не жалко - запчастин вагонами.

Обсудить отзыв про ВАЗ 21093 2004

Руслан

Я чень доволен машиной! Лазеет как танк ... И чень проста в ремонте,как конструктор.Всё елементарно ...

Украина, Запорожье
02.12.2007

Ето не автомобиль который должен стоять больше 8 тысяч долларов с конвеера реальная цеан себестоимости на комунаре 2000 у.е. и продавать за 8 ето грабеж з такие же деньги модно купить намного лучше ин читать отзыв

04.09.2009

Ехал километр по капот почти в воде с четырьмя пассажирами -думал что вода в салон попадёт или заглохну, но не тут-то было проехал, правда немного подёргала но потом перестала, мужик ехавший сзади на Paj читать отзыв

Продажа б/у ВАЗ 21093

ВАЗ 21093 1997 ВАЗ 21093 1500$ 1997