Відгук ВАЗ 2109 1988 1.3 бензин механічна

Ровно

17.09.2008
ВАЗ 2109

Рік, пробіг: 1988, 113.000 км

Купив я свою машинку рік назад, дуже понравилась. Було пару недоліків, які були виправлені зразу і вже рік я катаюсь і не маю проблем (3 рази тьфу). Метал не такий як зараз роблять, набагато кращий. До мотора ще не лазили і робить нормально. Пробував їхати 140 трохи багато, 120 - крейсерська швидкість. Машину я обробив , обезшумив і стало тихіше. Заливаю добре масло, бензин 92. Розхід при спокойній їзді 5, 5/7, 5. Думаю продавати і брати акцента - приваблива ціна і комплектація, ще й кредит непоганий. Якшо куплю напишу шо за машина.

Динаміка, хоть мотор 1, 3; розхід, керованість непогана, зовнішній вигляд - на любітєля, мені нравиться, щеб титани поставити; проходимість супер; передній привід.

Вік, хоча і гляжена машина

Порада покупцеві: Як перша машина за невеликі гроші просто супер, тільки найти в гарному стані треба, а таких мало, купляти тільки в хазяїна, бо перекупщики купляють непотріб, підшаманюють і продають за високу ціну, а потім через пару місяців всі недоліки вилазять. і заганяти перед покупкою на станцію. Удачі

Обговорити відгук про ВАЗ 2109 1988

ВАЗ 2109

Ирина
27.12.2007

Очень хороший автомобиль. просто уже очень старенький. Но столько, сколько эта машинка покорила вершин и морозов...не каждый внедорожник может себе такое позволить. читати відгук

Виталий
Украина, Саки
03.04.2013

идеальная машина, очень удобная, управляемоя, мягкая, а главное выносливая! один минус плосмас сильно дребезжит! а все остальное идеально!!! ни чего не делалось уже 12 лет менял только резину и АКБ!!! читати відгук

Продаж б/у ВАЗ 2109

ВАЗ 2109 2003 ВАЗ 2109 1350$ 2003