Відгуки про Suzuki Vitara 2021

На даний момент на нашому сайті додано 4 відгуків про автомобілі Suzuki Vitara виготовлених в 2021 році. Ви також можете почитати відгуки про Suzuki Vitara інших років виготовлення, наприклад в 2020 році або в 2022 році

Середня оцінка: Средняя оценка: 5 (4 відгуків)

2021, 19.000км
+2 / -0 Suzuki Vitara 2021

Купив цей автомобіль в 2022 році, новенький з салону. Не було якихось тяготінь вибору, бо твердо знав, що хочу саме цей автомобіль (бо в мене в батька такий же, тільки механіка і повний привід, тому мав досвід покататись на цьому авто). Ось вже майже рік я проїздив на ньому, відкатав всі сезони. читать отзыв

2021, 5.000км
+1 / -0 Suzuki Vitara 2021

Машина всем нравится и внешнем видом и расходом. Не резвая ге рвет с места, но это кому что надо, мне больше нравится вольяжная езда, а не газ в пол , а потом тормозишь как ненормальный. Авто пллность соответствует ценовой категории, кому нужен красивый салон это не ваш вариант, вам к ауди и фольц н читать отзыв

Вадим
Вадим
2021, 5.000км
+1 / -0 Suzuki Vitara 2021

Брал новую в салоне. Привод передний. Проехал практически уже 5 тыс. км. Расход топлива в среднем 7-8 литров по городу. Стоковый свет - обычные галогенки - мне хватает. Защиту двигателя не ставил, закрыт с завода низ двигателя пластиковым чехлом. Считаю что металическая и не нужна, на бездорожье не  читать отзыв

1.6 бензин, MT
2021, 800км
+2 / -0 Suzuki Vitara 2021

Доброго дня всім! Після мясяця експлуатації хочу поділитися першими враженнями… Розумію, що іще рано говорити про головне - надійність авто, але все інше вважаю можна адекватно оцінити. До того юзав Ніссан Альмеру 5 років, Пассат Б 7 протягом 9 років - всі авто брались нові з салону, я перший вла читать отзыв

нові відгуки про Vitara 2021 року