Відгуки про Suzuki SX4 2015

На даний момент на нашому сайті додано 3 відгуків про автомобілі Suzuki SX4 виготовлених в 2015 році. Ви також можете почитати відгуки про Suzuki SX4 інших років виготовлення, наприклад в 2014 році або в 2016 році

Середня оцінка: Средняя оценка: 4.5 (3 відгуків)
Евгений
Евгений

2015, 48.000км
+5 / -0 Suzuki SX4 2015

Брал машину с салона по акции (распродажа прошлого года), цена была вкусной. За эти деньги только Дастер можно взять. Объективно - машина стоит своих денег, все просто, минималистично. Радует бесключевой доступ и довольно вместительный багажник, как для своего класса, безопасность с 7 подушками. Неп читать отзыв

Jerzy Mazur
Jerzy Mazur

Винница
2015, 5.000км
+9 / -1 Suzuki SX4 2015

Suzuki sx4 NEW эксплуатирует жена. Купила её в декабре 2015 г. Пробег 5500 км. Я иногда на ней езжу, потому могу кое-что о ней сказать. За шесть месяцев только положительные эмоции и отзывы. Классная городская машинка. По городу 6.3-6.5 л/100 км, по трассе 5.0 л/100 км (это при спокойной езде макс.  читать отзыв

Jurij S
Jurij S

Львов
2015
+6 / -7 Suzuki SX4 2015

Пересів з хечбека Ніссан Тііда, враження добрі, але є ОДНЕ ВЕЛИКЕ АЛЕ. Одним з критеріїв вибору тої автівки був високий кліренс, а Я ЗАЧІПАВ захистом ями, які вільно проїжджав на Тіідді. Зателефонував щойно до пана директора і висловив претензії. Казав - будемо розбиратися. Бо він гарантував, що зах читать отзыв

нові відгуки про SX4 2015 року