Відгуки про Skoda Yeti 2011

На даний момент на нашому сайті додано 3 відгуків про автомобілі Skoda Yeti виготовлених в 2011 році. Ви також можете почитати відгуки про Skoda Yeti інших років виготовлення, наприклад в 2010 році або в 2012 році

Середня оцінка: Средняя оценка: 5 (3 відгуків)
пацпц
пацпц

Белая Церковь
2011, 8.000км
+247 / -6 Skoda Yeti 2011

Начитался мнений и стало смешно. 1. Уважаемые. не пишите про машину те, у кого ее нет. Вы все равно про нее ничего не знаете. 2. Дайте людям, которые думают купить сей автомобиль принять решение на основе отзывов владельцев с реальным опытом эксплуатации, не мешайте сделать выбор вышими догадкам читать отзыв

Тарас
Тарас
2011
+144 / -6 Skoda Yeti 2011

Ездил.Очень приятный автомобиль.У машинки острое и чувствительное управление нет привычной для паркетников размытости и запоздалой реакции, а подвеска создана идеально для нас.В салоне очень тихо, а особенно если едешь по простому асфальту.Тестовый расход 8 литров в городе.При перезде ж/д путей ника читать отзыв

Квазар
Квазар
Мукачево
2011, 500км
+16 / -3 Skoda Yeti 2011

Слідкував за авто майже рік і от вона моя!!! Куплена 29.07.2011, очікував під замовлення 2 місяці. пройдено перші 500 км. враження від авто тільки позитив! хочеться їхати, їхати і їхати :) вже на швидкості близько 60 км/год бортовик пропонує переключитися на 6-ту. варто трохи сильніше натисну читать отзыв

нові відгуки про Yeti 2011 року