Відгук Skoda Superb 2013 1.8 turbo бензин механічна

20.09.2013

Рік, пробіг: 2013, 900 км
Двигун: 1.8 turbo бензин
Компл.: Ambition+Бізнес

Доброго дня шановні автолюбителі))). При виборі даного автомобіля я обійшов всі автосалони і огляну всі автомобілі цього класу (окрім Мереседес, Ауді, ВМW, Porche). І от я зробив свій вибі - Шкода суперб. На мою, мабуть суб'єктивну думку цей автомобіль є оптимальним вибором в своєму класі якщо в кишені є 31000$. Проїхавши 900 км тільки позитивні емоції: розхід по трасі 4.8-6.0 л, по місу 10.5-11 л, машина дуже м'ягка (хоча в мене диски 17 і резина 45) , комфортна, а багажник це просто... клас!!! Що стосується динаміки мотору, нажаль нічого не можу сказати бо ще обкатую до 3000 тис км і сильно не газую))).

Ціна-Якість.

Трохи пробивається шум передніх коліс.

Порада покупцеві: Беріть авто з автоматичною коробкою передач.

Обговорити відгук про Skoda Superb 2013

vya4ek

А чому ж взяв на механіці?

яворский

Написал же "было только 31тыс"

Юра
Украина, Керчь
05.03.2013

Купил суперб в комплектации l&k и чуть-чуть еще добавил опций - вентиляцию сидений, люк с солнечной батареей, MDI интерфейс и доступ без ключа Kessy. Понимаю, что полную картину, проехав 2000, я е читати відгук

Павел
02.09.2013

Добрый день Всем кто читает мой отзыв. Прочел отзывы за этот автомобиль и решил дополнить следующее... Своим авто очень доволен... качество сборки на высоте, надежность безопасности одни плюсы, ди читати відгук

Продаж б/у Skoda Superb

Skoda Superb 2016 Skoda Superb 17500$ 2016