Відгук Skoda Rapid 2013 1.6 бензин механічна

23.08.2013

Рік, пробіг: 2013, 3.700 км
Компл.: Амбішин
Кузов: ліфтбек, 5 дв.

Купив автомобіль в червні 2013 року в автосалоні Шкода у Луцьку. Авто супер, але були у мене проблеми з стуком з переді з ліва. Їздив в автосалон, не могли визначити, що за причина. Виявилося, що подушка КПП, вони навіть поставили якусь удосконалену, тобто іншої конструкції. Я так зрозумів, що завод вже в курсі про цю проблему, так як у мене авто одне із перших, тобто пілотна партія у якої будуть дитячі болячки. Але замінили і зараз катаюсь, не нарадуюсь. Взагалі авто люкс на такі гроші. Багато хто у відгуках кричить, що дорога і не коштує тих грошей, тоді хлопці та дівчата купуйте алля француз, італьяшку або корею-мать, аще краще ускоглазого китайця у якого зроду якісної продукції не було.

А тепер про авто:

1. Дизайн - просто люкс.
2. Інтер'єр - все красиво, лаконічно і спокійно, місця в салоні хватає з головою, що з переду і з заду але пластик- це мінус.
3. Багажник - просто люкс, зручний, великий, місткий.
4. Двигун - потужний, тяне, багато не бере пального.

Взагалі авто задоволений, є плюси і мінуси - але плюси переважають.

Перечислив вище.

З місця водія не можливо керувати задніми скло підіймачами, хоча я ними і не користуюсь. Я там сіточки від сонця почепив.

Порада покупцеві: Однозначно купувати, конкурентів в цьому класі поки не має. Буде пізніше брат Сєат Толедо.

Обговорити відгук про Skoda Rapid 2013

Maxntu

Володя какой характер имел стук слева? Когда проявлялся, спасибо!

Таке відчуття, як щось неприручене стукає в кузов авто. Сам стук проявлявся на невеличких ямках і на не великій швидкості. Появився стук при пробігу в 1000-1200 км. Спочатку стук був незначним і тихим, чим більше їздив тим стук збільшувався. Потім замітив, що коли ставив автомобіль на передачу в захлушеному стані і відкритим капотом-двигун хитався як собаче вухо. Подушка двигуна в районі КПП мала люфт десь 1,5-2 см. Я розумію,що двигун повинен грати на подушках двигуна, але не в такій мірі. Я за другим разом їм в автосалоні доказав і вказав на причину, що це є подушка двигуна. Оце три рази їздив до офіціалів, поки зробили, але цей випадок є гарантійним. Ця болячка перепала від фольцваген поло седан.

Мович

це німецька неприручена яість голос подає...

black_beettle

Если это то о чем я думаю, то это такой же прикол как и на фабиях. Подушки двигателя.

2110

Такая же проблема и на поло седане. меняют по гарантии без проблем. самое интересное, что менеджеры шкоды говорят что поло сделан из китайских комплектующих и не соответствует евро стандарту (хотя под капотом все лэйбы фольц и ауди), а рапид - это евро стандарт

2110, трандять офіціали. Аби брали авто.

Рустем Толубов

ВОЛОДЯ,ЭТО ПОДУШКА ДВИГАТЕЛЯ ИЛИ КПП?

Так-біля КПП.

Так це є подушка двигуна біля КПП.

Сергёга

У меня такая же проблема. Стоит второй раз ехать на СТО? После замены подушки сколько уже проехал и какой результат?

bodik1981

У мене така ж проблема із подушкою двигуна. Гарантійщики сказали що поміняють по гарантії. Мужик з СТО сказав, що це вже в нього не перша машина з такою проблемою.

Проїхав вже 13000 км, можу вже щось реально розповісти. Коли брав рапіда, не було ще октавії і в мене були сумніви на рахунок бабла, які я відвалив за рапіда. Але коли появилась Октавія, всі сумніви на рахунок Рапіда ціна-якість відпали. Да - Октавія солідний автомобіль, матеріали салону кращі, але ціна з нормальною комплектацією і двигуном "наприклад 1.4 бенз. або 1.8 бенз." зашкалює, краще вже взяти тойоту королу, або якогось іншого японця за таку ціну. А тепер на рахунок Рапіда: недоліки 1.Педаль зчеплення-сильно туге і не на своєму місці "зміщена в право" - перероблю. 2. Шумоізоляція колісних арок і дверей - обезшумлю. Плюси: 1.Витрата пального місто 7-9л, траса в середньому 6л. раз добився 4,8л витрати пального за умови, що заправився на ВОК хорошим бензином і їхав не більше 110км. 2. Місця в салоні так само і багажник-багато. 3. Управління авто зібране , підвіска в міру жорстка - що потрібно для наших доріг.4.Вигляд у авто-люкс. А взагалі авто-норма, своїх грошей коштує. Надіюсь, що далі в експлуатації не буде підводити. P.S.: прошу тих хто не підбирає собі авто, або не є власником Рапіда - не коментувати мої відгуки!!!!!!!!!

Проїхав 62000 км. Попав на кап ремонт движка. ВАГ уроди, авто дєрьмо. Шкодую, що купив галіму шкоду.

Правдоруб

ВоваО, гідроудар, обрив грм, чи криві руки оф.диллера у минулому? відома причина капремонту Вашого 1,6атмо?

Заводський брак, плюс криві руки. Дефект поршневої групи. Подивіться в ютубі про стук двигуна СFNA,і вам стане все зрозуміло. ВАГ працює на даний момент не на якість, а на збут та попит. Щоб ми, покупці, бігали до дилера та ремонтувались плюс платили своє бабло. Широко поширена інформація про поршні марки ЕТ і МТ, останні модифіковані-тобто на 0.04 мм збільшили діаметр юбки поршня, якщо її можна так назвати. Я встановив взагалі інші поршні, іншого виробника. Але всерівно на холодну прослуховується стук поршнів, прогіється - зникає. На оригінальних поршнях стук був вже і прогрітому двигуні. Переробив систему випуску-вона взагалі кончена заводська. Поставив пвука 4:1, фірми стінгер- пеиемістив каталізатора та незонатора. Отак я промодохався з цим тазіком. Автомобіль параша.

Не беріть авто даної марки і їх братів по ВАГу. Моя порада.

Альберт Эйнштейн

ВоваО, Розумна людина ніколи не купить лайноваг.

Альберт Эйнштейн Мені цікаво, який у тебе авто? Якщо взагалі воно є!

Правдоруб

народ, интересно, почитал форумы, поспрашивал знакомых и действительно, такие проблемы частенько вылазят с 1,6атмо на Поло и Рапиде. Почему то реже на Октавии. Вот а что можно сказать про 1,2т и 1,4т, этих проблем нет? Т.е. какие более менее не проблемные движки на этих авто В класса?

Shep

Правдоруб, так ясен хрен, на октавии не такой двиг 1,6мпи, как на полуседане и рапиде... на данный момент судя по отзывам последних дух лет все ТСИ и ТДИ доведены до ума, и экономить , покупая МПИ - вообще не вижу смысла, единственное что выходят новые, 1,0тси и 1,5тси, про них конечно ничего пока не известно, к сожалению подопытными мышами станут как всегда первые , покупатели этих новинок...

shep, це ще під питанням.

Проїхав 64000км. Потрібно переналаштувати копютер, іншими словами чіп-тюнінг. Треба її спихати......

Проїхав 103000 км - хай вона згорить! Це недоробок криволапих інженерів ВАГ. Скло постійно при вологій погоді, якщо тільки не включили кондиціонер в кліматі потім, їдеш по приборах. Усунув даний дефект-відключенням приводу заслонки в кліматі на рециркуляцію, взамін отримав помилку у вигляді не справних подушок безпеки-задрала. Хотів ще під торпедо майбутньому власнику записку залишити-не вмикати. Що парадоксально, що ця проблема і в октавії, часто їх бачу, коли в сиру погоду їдуть по приборах. Всрані маркетологи, їх гнати вшию треба від машини.

Украина, Мелитополь
15.04.2013

На днях стал одним из первых обладателей " Рапида" с дв. 1.6 MPI в к-ции Ambition. Первое впечатление на 4+. Пока перегонял машину от салона домой (120км) обратил внимание на расход, в городе читати відгук

Бодя
28.04.2013

Купил Рапид в конце апреля месяца, на сегодняшний день уже наездил 1500км. Это мое первое авто и первый отзыв, потому сильно не судите! Покупал авто в спешке (вот такая у меня натура, хочу сейчас и ср читати відгук

Продаж б/у Skoda

Skoda Superb 2007 Skoda Superb 5500$ 2007