Відгук Skoda Fabia 2009 1.2 механічна

Винница

21.07.2010

Рік, пробіг: 2009, 9 км
Компл.: ambilence

Авто для своєї ціни -супер. Якість матеріалів відмінна. За мої 9 тис. км. ніяких поломок чи натяків на це немає . Зимою при -30 заводилась без проблем . Щоправда зимою їсть до 10 л. При мому зрості 190 сиджу зручно. Оглядовість псує передня стойка (але безпека перед усім) Продаю лише по причині купівлі авто побільше .

Сам авто один великий + За таку ціну таку якість вам ніхто незапропонує. Для наших доріг саме те що потрібно . В поворот на ходить на ура -ніяких крьонів чи зносу немає .

Час покаже - покищо невлаштовує якість лакового покриття -легко царапається

Порада покупцеві: Купуйте ! Якість вища за ціну ! Будьте обережні при проходжені ТО - усі роботи контролюйте

Обговорити відгук про Skoda Fabia 2009

Украина, Кропивницкий
01.05.2009

Машину купил месяц назад. До этого ездил более чем на 10 видах машин.. Бехи, форды, опеля... Неплохие машины, но.... За это время настойчиво искал минусы автомобиля... По сути их нет. Просто нет. Да н читати відгук

Василий
07.01.2010

Купил в марте 2009 года. В целом машиной доволен. Эксплуатирую по городу и много ездил по трассе. На трассе отлично держит дорогу, но рекомендую сменить шины (в новых автомобилях поставляются так назы читати відгук

Продаж б/у Skoda Fabia

Skoda Fabia 2010 Skoda Fabia 5900$ 2010