Отзыв Skoda Fabia 2009 1.2 на механике

Винница

21.07.2010

Год, пробег: 2009, 9 км
Компл.: ambilence

Авто для своєї ціни -супер. Якість матеріалів відмінна. За мої 9 тис. км. ніяких поломок чи натяків на це немає . Зимою при -30 заводилась без проблем . Щоправда зимою їсть до 10 л. При мому зрості 190 сиджу зручно. Оглядовість псує передня стойка (але безпека перед усім) Продаю лише по причині купівлі авто побільше .

Сам авто один великий + За таку ціну таку якість вам ніхто незапропонує. Для наших доріг саме те що потрібно . В поворот на ходить на ура -ніяких крьонів чи зносу немає .

Час покаже - покищо невлаштовує якість лакового покриття -легко царапається

Совет покупателю: Купуйте ! Якість вища за ціну ! Будьте обережні при проходжені ТО - усі роботи контролюйте

Обсудить отзыв про Skoda Fabia 2009

Украина, Кропивницкий (Кировоград)
01.05.2009

Машину купил месяц назад. До этого ездил более чем на 10 видах машин.. Бехи, форды, опеля... Неплохие машины, но.... За это время настойчиво искал минусы автомобиля... По сути их нет. Просто нет. Да н читать отзыв

Василий
07.01.2010

Купил в марте 2009 года. В целом машиной доволен. Эксплуатирую по городу и много ездил по трассе. На трассе отлично держит дорогу, но рекомендую сменить шины (в новых автомобилях поставляются так назы читать отзыв

Продажа б/у Skoda Fabia

Skoda Fabia 2017 Skoda Fabia 7899$ 2017