Отзыв SEAT Leon 2013 1.8 turbo бензин с автоматом

SEAT Leon FR
SEAT Leon

Год, пробег: 2013, 17 км
Двигатель: 1.8 turbo бензин

Ніколи не писав коменти. Але інколи читаю. Виношу на огляд для майбутніх власників такі тези:

1. Авто якісно зібрано, продумані деталі, бампера міцні (випробовано))) аж здивувався.
2. Коробка та трансмісія працює злагоджено, адаптована підвіска, кліренс- 15-16 см.
3. Економія палива на рівні, м. Київ - витрати в середньому 7.5-8 л/100 км.
4. На дорозі як вкопана, до 140 керуюється чудово, далі страшно, але на 160-170 км/год тримає курс впевнено (радіус коліс 17). Київ-Житомир - іду 140, в салоні не шумно, в цілому комфортно.
5. Швидке прискорення тільки на режимі спорт, в інших режимах - повільно реагує на натискання акселератора, даються в знаки конструкція двигуна (турбіни) та коробка.
6. Вартість першого ТО - 1320 грн. на 15 тис. км.
7. Деякі запчастини Ауді А3 спортбек та Шкода ідентичні.
8. Система старт-стоп працює непомітно, звикаєш, але чи є економія пального? Це питання риторичне. Я б її не ставив в базу.
9. Відключав електроніку, зробив поліцеський розворот, і зрозумів на скільки електроніка втручається в керування.
10. Алькантара - подарунок для попи в літку.

У власності були різні авто, перед Cеатом - Лексус. Авто дійсно чудове. Браво німці та іспанці. Кому гольф та шкода безхарактерні та трівіальні, візьміть іспанця - в нього є душа.

Майже все гуд. Мінусів дуже мало.

1. Мякий метал на даху, є вже мятина невідомого походження.
2. Авто легковате для різкого старту, часто пробуксовують передні колеса. Потрібно купувати якісні шини.
3. 17 R диски не для наших доріг.
4. Дворніки слабкуваті для наши злив. Не встигають відводити воду.

Совет покупателю: Авто дійсно чудове. Рекомендую.

Обсудить отзыв про SEAT Leon FR 2013

SEAT Leon

Aleksandr
26.07.2014

Всем привет! Являюсь владельцем топовой версии Сеат Леон. До этого имел опыт пользования автомобилями - Форд Фокус 2 (2008-2011 модельный ряд 2.0 145 л.с.) и Опель астра классик. Буду сравнивать бо читать отзыв

Юрий
04.10.2012

После того как отказали тормоза на П-те Победы в Киеве, продал Авео, купил Леон в черном цвете 26.09.2012 в автосалоне. При покупке попросил коврики в подарок, предложили резиновые (дешевле), но парен читать отзыв

Продажа б/у SEAT Leon

SEAT Leon 2013 SEAT Leon 10700$ 2013