Відгук Renault Kangoo 2013 електро автоматична

Renault Kangoo

Рік, пробіг: 2013, 68.000 км
Двигун: електро
Кузов: фургон, 4 дв.

Користуюсь декілька місяців. Тишина їзди, багато людей оглядається бачачи як машина безшумно драйвово рушає на світлофорах. Економія значна, повний зяряд це 20кВт, на яких можна проїхати 110 км.(машина 2013 року). Ідеальна машина для сім'ї та бізнесу. В корках я просто відпочиваю. Ця модель найбільш економна в міському режимі. Ідея зробити електромобіль на базі вантажівки Кенгу була ідеальна. Мої знайомі спочатку здивувались, побачивши мене на вантажівці, але коли зрозуміли що це електромобіль почали тихо заздрити.

Це краще що може бути. Великий багажний відсік, простір в кабіні, велике лобове скло, що в міському режимі їзди дуже зручне.

На море на цій машині не поїду.

Порада покупцеві: Купуйте, не пожалієте.

Обговорити відгук про Renault Kangoo Express 2013

Щирий

тут так не проходить )) Зареєструватися, залишити відгук і огошення про продаж )) Ну дууууже гарний автомобіль )

Renault Kangoo

Украина, Житомир
14.09.2016

Доброго времени суток! Машина покупалась в салоне. Максимальная комплектация, пас. с двух сторон двери. На 38 тыс. Поменял задние колодки. Сейчас на СТО, меняю передние (46485 км) износ диска как при читати відгук

Борис
Россия, Москва
02.06.2017

Решил отвлечься и почитать, что пишут люди про это французское чудо. Увидел, что отзывов то совсем не много. Поэтому решился написать про него сам. Мало ли, вдруг кому полезно будет, все-таки машина д читати відгук

Продаж б/у Renault Kangoo

Renault Kangoo 2015 Renault Kangoo 6100$ 2015