Відгук Renault Dokker 2014 1.5 turbo дизель механічна

27.12.2014

Рік, пробіг: 2014, 2.000 км
Компл.: максимальна
Кузов: мінівен, 5 дв.

Доброго дня! Машину купляв для роботи. Серед машин такого типу вибір досить невеликий: Вольксваген Кадді, Форд Коннект, Пежо Партнер, Сітроен Берлінго і Рено - Доккер або Кенгу. Кенгу у нас офіційно не продається (нові), тому залишається Доккер. Серед машин, які я назвав Доккер найдешевший, тому вибір пав на нього (через обмежений бюджет). Також приглядався до Рено Логан універсал, але Доккер сподобався більше. Купляв у максимальнійй комплектації, але без мультимедійної системи (думаю, що ціна зависока) і без ESP. В салоні купив всі коврики (коврик у багажнику краще було не брати - за 800 грн він виглядає як зроблений із поролону), сигналізацію, бризговики, тонування. Чехлів у салонах до цієї моделі не продають, тому купляв в інтернеті.

Уже проїхав майже 2000 км, тому можна зробити деякі висновки:

- Споживанння дизпалива дещо більше, ніж я очікував - поки що 6.4-6.5 л/100 км. Думав, що буде 5-5.5 л. Надіюсь, що споживання ще впаде після обкатки.
- Підвіска досить жорстка, але дозволяє проїзжати наші "дороги" на досить високій швидкості.
- Шум у салоні досить сильний, особливо коли оберти двигуна перевищують 3000.

- Підвіска.
- Економічний мотор і надійний мотор.
- Місткість.

- В салоні досить багато металевих поверхонь (не покритих пластиком, особливо на другому ряді сидінь).
- Твердий пластик на торпедо (хоч і немає скрипів).

Порада покупцеві: Купляйте дизельну версію.

Через 2 міс. Андрій дописав: Після 6000 км пробігу середній розхід палива по трасі 7,1 л/100 км. По місту 6,9 л/100 км. При цьому за містом більше 120 км не їду (для економії палива). Миттєвий розхід палива при їзді 120 км/год - 9л. Забагато при теперішній вартості дизпалива. Мотор явно заслабкий для даної моделі. Думаю, що через це і розхід палива такий великий.

Обговорити відгук про Renault Dokker 2014

Вадим
21.12.2014

Купил 1 марта 2014 года. Машинка шустрая, по городу то что надо. Да и по трассе идет неплохо. Водителю удобно, пассажирам сзади не очень - это не седан с диваном. Поломок за 10 тыс. не было. Недавно п читати відгук

Владислав
Украина, Запорожье
19.09.2013

Пока что-то вразумительное написать не могу, потому как машинку забрал вчера с салона. Напишу самые первые впечатления, это моя первая новая машина, до этого мицубиси лансер 9 спорт 2 литра., деу сенс читати відгук

Продаж б/у Renault

Renault Megane 2016 Renault Megane 18800$ 2016