Отзыв Peugeot 405 1991 1.9 дизель на механике

07.12.2007
Peugeot 405

Год, пробег: 1991, 225.000 км
Двигатель: 1.9 дизель

купив на 135000км і за рік наїздив 90 т.км. машина просто супер. економна (5, 5-6, 5 л. солярки на 100 км), бак 70 л - дуже зручно в далеких поіздках, салон просторий і м`який, можна сказати на всі випадки життя, багажник великий. кузов стійкий до корозії. по витратах- запчастини не дешеві, спасав шрот. за рік користування особливих претензій не виникало, патрубки, прокладка кришки блоку циліндрів- не гріх і поміняти. з часом почала текти система охолодження, де саме- так і не знайшов-просто доливив охолоджуючу рідину. модель хоча і стара але дуже вдала і надійна. при всій симпатіі до бензинових моторів, економність, надійність і, як на 64 кінских сили непогана динаміка, заставляють задуматися і викликають повагу.шкода, що прийшлось продати. думаю, до 300 т.км. доіздив би без проблем.

економність, м`який салон, надійність.

дорогі запчастини і стара модель

Обсудить отзыв про Peugeot 405 1991

Peugeot 405

Украина, Симферополь
24.11.2007

Купил я это авто после продажи своей девятки, изрядно попортившей мне нервы. Выбор был небольшой или Гольф-Пассат или этот 405-й. Из удобств-только гидроусилитель, стеклоподъемники, ну и еще итальянск читать отзыв

Виктория Захарова
Украина, Донецк
08.06.2013

Хорошее авто, ни разу не подвело. Не толкали, не буксировали. Накатали 40тыс. Была замена масла и фильтров. В управлении приятная. Комфорт на 5 (фольксваген 1995 г.в. на 3). Запчасти по-сравнению с др читать отзыв

Продажа б/у Peugeot

Peugeot 3008 2012 Peugeot 3008 11300$ 2012