Відгуки про Peugeot 3008 2012

На даний момент на нашому сайті додано 3 відгуків про автомобілі Peugeot 3008 виготовлених в 2012 році. Ви також можете почитати відгуки про Peugeot 3008 інших років виготовлення, наприклад в 2011 році або в 2013 році

Середня оцінка: Средняя оценка: 5 (3 відгуків)
Максим
Максим

Винница
1.6 дизель, AT
2012, 5.000км
+36 / -2 Peugeot 3008 2012

Здраствуйте. Хочу написати і я свій відгук про це мале "чудо". Хоча пробіг ще зовсім малий (4 950 км), але певні знання і враження про машину уже склалися. Тай небагато відгуків на сайті є про цей автомобіль, а людей то цікавить, що це за машина, як вона їздить, який розхід і т.д.... Відгу читать отзыв

Andrew
Andrew

1.6 бензин, AT
2012, 100.000км
+6 / -1 Peugeot 3008 2012

Машину покупал новую, из салона. Долго ждал и наконец дождался, были хорошие скидки. Оличная комплектация, приводы подогревы, проэкционный дисплей и тп. Ездил в основном по трассам по всей Украине. Что сказать, отличная, динамичная машина с турбо-мотором), адаптивный автомат отличный. Динамики хвата читать отзыв

Макс
Макс
Львов
1.6 дизель, AT
2012, 9.500км
+33 / -1 Peugeot 3008 2012

Доброго дня автомобілісти. Трохи поїздивши на машині вдома і побувавши в далеких дорогах, вирішив написати відгук про свого залізного коня))). Ейфорія від покупки ще не пройшла, але старатимусь писати об'єктивно. Отже, машину купив 1 березня 2013 року в ОД. Вибирав цілий місяць, довго ходив по автос читать отзыв

нові відгуки про 3008 2012 року