Відгук Opel Vectra 1993 2.0 бензин механічна

01.11.2008
Opel Vectra

Рік, пробіг: 1993, 230.000 км
Компл.: CD

В авто дуже сподобався двигун - тяне майже зі самих "низів" і дуже класно розкручується!На трасі просто"король" - обгони на швидкостях 120...140км/год не проблема!Підвіска, я вважаю, трохи жорсткувата (правда, стоять газові амортизатори) - по місту не дуже комфортно, але за те в поворотах на швидкості відчуваєш себе безпечно! До плюсів відношу салон - велюра оббивка збереглася дуже добре і якість матеріалів відповідає класу авто, але, з простором погірше - вважаю, що трохи тіснувато на задньому сидінні (порівнюю зі сучасними найбільшими авто Гольф-класу). Багажник просто супер - великий, спинки і подушки складаються у відношенні 60:40, у підлокотнику є люк для довгих предметів. Щодо експлуатації, то потішив невелекий розхід палива як для такого об'єму - 10, 5л/100км по місту і 6.5л/100км по трасі (при швидкості біля 120 км/год). Також низькі ціни на запчастини і непогана надійність - міняв шарові на 200 тис.км - стояли ще рідні, заводські!!! Однак, я думаю, що всі, що цікавляться цим авто, знають основну його проблему - корозія арок задніх коліс і порогів!Хоча їх давно навчились міняти, обробляти антикорозійкою і це не так вже й дорого коштує!

1. Двигун. 2. Керованість. 3. Дешеве обслуговування. 4. Багажник.

1. Жорсткість підвіски. 2. Корозія арок і порогів. 3. Вік авто.

Порада покупцеві: Авто для водія з амбіціями, дешеве в обслуговуванні і ще досі гарно виглядає!

Обговорити відгук про Opel Vectra 1993

Opel Vectra

Евгений
16.03.2008

Отъездил на этом авто 6 лет, очень доволен. В основном - езда по городу, но на проселочных дорогах тоже все было в порядке. Двигатель 2.0 довольно резвенький, динамичный - и со светофора при желании м читати відгук

Украина, Симферополь
26.03.2008

Вторая вектра в моих руках! Надёжный, комфортный, недорогой в обслуживании автомобиль! Очень даволен! Поставил оригинальный фаркоп и тягаю на прицепе ВСЁ ))) Собираюсь менять только из за увеличения о читати відгук

Продаж б/у Opel Vectra

Opel Vectra 2008 Opel Vectra 6400$ 2008