Відгук Opel Combo 2010 1.4 бензин механічна

Opel Combo Tour
Opel Combo

Рік, пробіг: 2010
Кузов: мінівен, 5 дв.

Витрата пального по місту: 8.1 л/100км, по трасі: 5.0 л/100км, середній: 0.0 л/100км

Спочатку планувалося брати Caddy. В результаті взяли ми Комбо. Машиною задоволений. Після покупки застукала рейка пробіг 124000. Замінили там фторопластову втулку ремонт 2.300грн. Стук пропав. Після ремонту рейки трохи веде вліво прочитав в інтернеті треба датчик положення руля трошки провернути вправо він на ЕУРі. Взагалі їде вона дуже тихо по наших "гарних" дорогах підвіска зроблена добре. Салон просторий, не скрипучий задні арки треба робити шумоізоляцію. Оглядовість просто супер великі дзеркала, лобове. В багажнику я думаю більше місця чим в Caddy. Ззаду пружини причому загрузиш то не дуже вони просідають. Розхід за містом при 90км приблизно 5 місто 8.1. Зимою довго прогрівається. Магнітола заводська диски мп3 не грають но акустика класна.

Розхід бензину невеликий, запчастини трохи дорожче ніж ваз ЕУР дуже вмістимий салон і комфортний відносно.

Пасажирам ззаду трохи високий поріг для того щоб вийти і немає ніякої ручки за що триматися рукою на нерівностях дороги.

Порада покупцеві: Перед покупкою треба знати чи поміняно комплект ГРМ міняється десь до 150000, Прокладка під корпусом масляного фільтра потім масло йде в тосол.

Обговорити відгук про Opel Combo Tour 2010

Opel Combo

Роман
Украина, Житомир
27.06.2008

Отличный автомобильчик для тех, кто хочет совместить в одном авто и рабочую лошадку , и семейное авто для загородных поездок , и красивый автомобиль для поездок по городу(за покупками особенно-скупить мо читати відгук

Паша
20.03.2011

Взял машинку с Германии на заводском метане (под дном 3 балона). Впечатления : резвая хоть на бензине хоть на метане. Брал машинку для работы, 700 кг.берет легко читати відгук

Продаж б/у Opel

Opel Zafira 2007 Opel Zafira 5800$ 2007