Відгуки про Opel Astra 1999

На даний момент на нашому сайті додано 3 відгуків про автомобілі Opel Astra виготовлених в 1999 році. Ви також можете почитати відгуки про Opel Astra інших років виготовлення, наприклад в 1998 році або в 2000 році

Середня оцінка: Средняя оценка: 4 (3 відгуків)
МАКСИМ
МАКСИМ
1.4, MT
1999, 190км
+153 / -1 Opel Astra 1999

Машинка была куплена в 2000г. в АВТОХАУСЕ (НЕМКА), купил я ее на весне 2009 за нещастных 7 тыс. у.е. Что можно сказать о данном аппарате: на трассе очень устойчивая для своих не больших габоритов, расход топлива 5-6 л. на сотню (при езде до 110), после 170 км. в час начинает жрать бензин как корова, читать отзыв

Назар
Назар
Львов
1.6, MT
1999, 203км
+6 / -0 Opel Astra 1999

хроший автомобіль, за 3 роки найбільше тішило економія по паливу і обслуговуванні на СТО, гарно тримається дороги. для міста такого як Львів з вузькими вулицями я злегкістю добирався куда мені потрібно. читать отзыв

1.4, MT
1999, 220.000км
+179 / -0 Opel Astra 1999

Купил б/у у первого хозяина при 200000км пробега, немецкая зборка, кондиционер, центральный замок, подушка безопасности водителя передние свеклоподъёмники обслуживалась только на опелевском сервисе, масло заливалось только Мобил Формула 1 супер синтетика. Сам уже наъездил 20000 км была только замена читать отзыв

нові відгуки про Astra 1999 року