Відгук Nissan Tiida 2010 1.6 бензин автоматична

21.12.2012
Nissan Tiida Sedan
Nissan Tiida

Рік, пробіг: 2010

Мав змогу взяти це авто на тест-драйв на вихідні. Загальні враження позитивні. Авто комфортне, легко набирає швидкість, добре тримається дороги, легко і зручно кероване, непогана звукоізоляція. Підвіска м'яка, при помірній їзді не пробивалася (їхав не більше 100 км/год, а по поганих дорогах зовсім повільно - 20-60 км/год), але іноді черкав дном на лежачих поліцейських і на типових для наших доріг ямах. Загалом проїхав порядку 150 км різними дорогами. Загалом можу рекомендувати переважно для заміської їзди.

стійка на дорозі.
шустрий і зручний автомат.
дуже великий багажник.
комплектація.

великий апетит (порядку 8-10 літрів по місту).
низька м'яка підвіска.
трохи вища ціна у порівнянні з конкурентами.

Порада покупцеві: Авто дійсно варте уваги, але перед покупкою слід взяти на нормальний тест-драйв, адже кожному - своє :)

Обговорити відгук про Nissan Tiida Sedan 2010

Для города - это абсолютно нормальный расход. Это ж не дизель)

Уэф

Согласен. Олег Коломієць, скажите, трохи вища ціна у порівнянні з конкурентами - это с какими например? Я просто всегда считал, что минус Тииды - эго внешний вид, но никак не цена.

Щодо зовнішнього вигляду згоден, мені він не дуже подобається також, однак після їзди на цьому авто вже забуваєш про зовнішній вигляд (позитиву більше, ніж негативу). Щодо конкурентів (якими я їх бачу): Nissan Tiida Sedan 1.6 AT Comfort - 179.498 грн Volkswagen Polo Sedan 1.6 MPI AT Comfortline - 152.930 грн Kia Cerato 1.6i CVVT AT mid - 166.400 грн Peugeot 301 1.6 AT Active (115) - 139.200 грн Citroen C-Elysee 1.6 AT Tendance - 137.200 грн

777Александр777

Имел возможность проехаться на Тииде порядка 200 км в далеком 2010г. )) На тот момент авто очень понравилось. Удивила плавность хода, отличная шумоизоляция и превосходная динамика разгога. Аудио система превосходна, мультируль и hends free очень удобно. Вобщем смутила только цена и внешний вид. Хотя последнее ... на любителя.

O_rloff

Внешность - это больное место Тииды. Седан так вообще уродлив, особенно в профиль. Хетч более-менее сносен, если цвет подходящий. Белый ему вовсе не идет. Черный тоже.

Nissan Tiida

Юрій
Украина, Львов
27.10.2010

Купив у салоні в серпні 2010. За два місяці наїздив 3000 км. Задоволений!!! Зовні невеликий, всередині у хечбека море місця за рахунок пересувного заднього сидіння. Гарно бере старт. Інколи би хотів п читати відгук

26.05.2009

Элегантный дизайн, благородный облик и комфорт в движении, вращение руля одним пальцем...Очень удачное соотношение цены и качества!На мног читати відгук

Продаж б/у Nissan

Nissan Juke 2016 Nissan Juke 11700$ 2016